reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Jakies grypsko mnie chyba odpada. Glowa boli, zatoki czuje, zimno mi mega,.mam 37 stopni goraczki... nos przytkany.
I tu pytania co moge wziac... witamine c I paracetamol czy cos jeszcze ?
Wiem, ze herbatke ziolowe typu rumianek. Czy czarna z dodatkami . Ale cos co pomoze tak raz dwa
Na mnie działa napar z imbiru z miodem i cytryną. Gdy dochodzi kaszel, to syrop z selera z miodem.
A tak na marginesie - podwyższona temperatura i przytkany nos to mogą być też wczesne objawy ciąży... (Ja mam całą ciążę nos przytkany i tak chyba do połowy albo i dłużej miałam ok 37 temp.)
Może to też być objaw covida... (Oby nie!)
 
Na mnie działa napar z imbiru z miodem i cytryną. Gdy dochodzi kaszel, to syrop z selera z miodem.
A tak na marginesie - podwyższona temperatura i przytkany nos to mogą być też wczesne objawy ciąży... (Ja mam całą ciążę nos przytkany i tak chyba do połowy albo i dłużej miałam ok 37 temp.)
Może to też być objaw covida... (Oby nie!)
Wlasnie sie martwie ciut. Dzisiaj byla co prawda na chwile ale kolezanka, ktora pracuje w przedszkolu... mam nadzieje, ze to nie Covid.
Ide do lozka. Spokojnie nocy dziewczyny
 
Mamy Lionelo care babyline 8.1, kupione po3-4 tygodniach po porodzie czyli już 3 miesiące używamy i śmiało mogę polecić, obraz jest ok i w dzień i w nocy Zobacz załącznik 1259613
Mamsko czy sprawdzałaś albo czy mogłabyś dla mnie sprawdzić zasięg na zewnątrz. Podane jest przy niej zasięg do 300 metrów. Też jestem na kupnie a chciałbym mieć pewność że jak wyjdę na ogród max do 100 metrów to będzie działać. Czy głos podczas komunikacji jest normalny czy zniekształca na taki trzeszczący. Przy starszych miałam nianię ale strasznie zniekształcała, trudno było zrozumieć co się mówiło.
 
@doublimam @Katrinaka dzięki[emoji173]. Mam nadzieję, że będzie ok. @Katrinaka przepraszam, że zawracam Ci głowę i pytam o takie prywatne sprawy, ale jakie miałaś te guzki, mój jest hipoechogenniczny, bogato ukrwiony.
A węzły chłonne w porządku? Wyszedł na usg czy jest też wyczuwalny palpacyjnie?
Nie denerwuj się na zapas, guzki tarczycy rzadko bywają złośliwe, bardzo często nie wymagają nawet leczenia. Choć wiem jak się martwiłam jak wyszła mi raz na usg zmiana na piersi, zanim zrobiłam kolejne bad to już myślałam o najgorszym a to była tylko torbiel która sama znikła.
Będzie dobrze [emoji847]
 
Na mnie działa napar z imbiru z miodem i cytryną. Gdy dochodzi kaszel, to syrop z selera z miodem.
A tak na marginesie - podwyższona temperatura i przytkany nos to mogą być też wczesne objawy ciąży... (Ja mam całą ciążę nos przytkany i tak chyba do połowy albo i dłużej miałam ok 37 temp.)
Może to też być objaw covida... (Oby nie!)
Ja w poprzedniej ciazy cala ciaze mialam tez stan podgoraczkowy. Jak jestem zmarzluch tak musialam spac przy otwartym oknie bo sie dusiłam,brakowało mi powietrza..
Popraw mnie prosze jezeli sie myle ścieram seler na trace ukladem warstwami na przemian a miodem I czekam na syrop ?
 
Ja w poprzedniej ciazy cala ciaze mialam tez stan podgoraczkowy. Jak jestem zmarzluch tak musialam spac przy otwartym oknie bo sie dusiłam,brakowało mi powietrza..
Popraw mnie prosze jezeli sie myle ścieram seler na trace ukladem warstwami na przemian a miodem I czekam na syrop ?
Ja kroję seler w kostkę (ale na tarce też można) - tak z pół sporego kubka - dodaję miodu, odkładam w ciepłe miejsce i czekam na syrop. Piję często po łyżce. Na ogół tak ok dwa dni, potem jak trzeba robię nowy.
 
reklama
A węzły chłonne w porządku? Wyszedł na usg czy jest też wyczuwalny palpacyjnie?
Nie denerwuj się na zapas, guzki tarczycy rzadko bywają złośliwe, bardzo często nie wymagają nawet leczenia. Choć wiem jak się martwiłam jak wyszła mi raz na usg zmiana na piersi, zanim zrobiłam kolejne bad to już myślałam o najgorszym a to była tylko torbiel która sama znikła.
Będzie dobrze [emoji847]
Tak, węzły chłonne są ok. Nie wyczuwam zadnego guzka. Wczoraj wymacałam szyję i nic podejzanego nie wpadlo mi pod palec. Gdyby nie to USG węzłów to nawet nie wiedziałabym, że w ogóle mam takie ustroistwo. Ponoć ten guzek ma 3mm×5 mm.
 
Do góry