reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Taaa , a wiecie jaka na nas jest presja !? Jak nie wyjdą dwie kreski , to będzie, ze źle kciuki trzymałyśmy , czy coś 😉

A na poważnie , to na spokojnie dziewczyny, wszyscy tu Wam dopingujemy ale wiadomo przecież , ze jest 50/50 - albo się udało albo nie :) My cierpliwie w razie co poczekamy 🙂😉
 
Wróciłam dzisiaj z tego USG podlamana. Mialam skontrolowac tylko węzeł chlonny, a tu taki obrót sprawy. Lekarz wykrył u mnie jakiegoś guzka bogato unaczynionego na tarczycy. Porobie sobie wyniki z krwi i w przyszłym tygodniu idę do endokrynologa. Teraz trochę się boję. Trzęse portkami.
 
Jakies grypsko mnie chyba odpada. Glowa boli, zatoki czuje, zimno mi mega,.mam 37 stopni goraczki... nos przytkany.
I tu pytania co moge wziac... witamine c I paracetamol czy cos jeszcze ?
Wiem, ze herbatke ziolowe typu rumianek. Czy czarna z dodatkami . Ale cos co pomoze tak raz dwa
 
reklama
Wróciłam dzisiaj z tego USG podlamana. Mialam skontrolowac tylko węzeł chlonny, a tu taki obrót sprawy. Lekarz wykrył u mnie jakiegoś guzka bogato unaczynionego na tarczycy. Porobie sobie wyniki z krwi i w przyszłym tygodniu idę do endokrynologa. Teraz trochę się boję. Trzęse portkami.
Spokojnie. Ja mam od 6 lat 2 guzy i 4 razy biopsje już miałam, ostatnio pewnie po poronieniu powiększyły mi się czeka mnie 5 biopsja.
Jakies grypsko mnie chyba odpada. Glowa boli, zatoki czuje, zimno mi mega,.mam 37 stopni goraczki... nos przytkany.
I tu pytania co moge wziac... witamine c I paracetamol czy cos jeszcze ?
Wiem, ze herbatke ziolowe typu rumianek. Czy czarna z dodatkami . Ale cos co pomoze tak raz dwa
Mleko z masłem i czosnkiem, mnie stawia na nogi.
Zdrówka
 
Do góry