reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Wszystkie czekamy na testowanie 😍
Ja znowu schudłam na początku ciąży 2 kg. Potem przypętała się cukrzyca i w tej chwili 22 tydzień , a ja 1 kg na plusie. Ciąża idealna poza jednorazową bakterią w moczu nic się nie dzieje . Główka pracuje, że może jednak coś jest nie tak 😔
Jak jest idealnatzn ze jest idealna. Nie dosxukuj sie I mysl zle :) tak nie mozna trzeba myslec pozytywnie
 
Waga marzenie, gratulacje, ja w tej ciąży tyłam jak wariatka, przy 22 kg na plusie przestałam się ważyć 😉 czyli dwa tygodnie przed porodem😂
Ja zawsze 16-18 wiecej. Niestety po kazdej ciazy zostawalo na plusie. Teraz ta waga to jedyny plus bo tak caly czas cos dolega. Niby bzdety ale dokuczliwe. Ja k nie opryszczka to przeziebienie, to krew z nosa cos drobnego w cytologii - leki, teraz przy paluchu u stopy ropien i antybiotyk bo zakazenie sie wdalo, a teraz jeszcze sie nie skonczylo i grzybica przez anybiotyk. I tak caly czas.... Kazda poprzednia ciaza prawie idealna a ta ciagle cos... W czwartek mam gina. Moze plec potwierdzi no i zobacze co tam u dzidzi. Troche juz ruchy czuje...
Dziewczyny niecierpliwie czekam na wasze testowanie😁🤭
 
Chcialam sie dopytac o nanie elektroniczna... rozwazamy zakup. Nasza mala jest w trakcie 19 miesiaca. Niedlugo przetransferujemy ja do jej pokoju. Chcialabym miec kontrol nad tym czy wszystko u niej ok. Zwlaszcza w nocy. W dzien to wiadomo I tak wiekszosc czasu bedziemy spedzac razem.
Wiadomo, ze bedzie nad eanem dreptac do rodzicow... choc teraz juz ladnie przesylka noce w swoim lozeczku tak do 5 I wtedy robi teleportaxje do lozka rodzicow.
Jakiej firmy zakupiliscie? Dlugo ja uzywacie? Nie ma z nia jakis problem?
Mamy Lionelo care babyline 8.1, kupione po3-4 tygodniach po porodzie czyli już 3 miesiące używamy i śmiało mogę polecić, obraz jest ok i w dzień i w nocy
36FDA64E-142F-4272-92C2-FBC54C6A2853.jpeg
 
Moje dziecie nie mialo dzis drzemki... a mama pada na twarz od godziny.
Czuje sie jakas przekrwiona tam na dole .. dziwne uczucie :(
Dopytam ogolnie korzystania dziewczyny z nani elektronicznej? Jak sie u Was sprawdza? Czy macie takie w firmie osobnego urzadzenia czy raczej takie z mozliwosci podgladu na telefonie. :)
 
Moje dziecie nie mialo dzis drzemki... a mama pada na twarz od godziny.
Czuje sie jakas przekrwiona tam na dole .. dziwne uczucie :(
Dopytam ogolnie korzystania dziewczyny z nani elektronicznej? Jak sie u Was sprawdza? Czy macie takie w firmie osobnego urzadzenia czy raczej takie z mozliwosci podgladu na telefonie. :)
Ja miałam 15 lat temu i korzystałam z niej. Była super, nie pamiętam jakiej firmy ale kupowana w Irlandii to pewnie jakąś znaną tam.

Wy nam kibicujecie a ja się boję, że zawiodę 😂😂😂🤷‍♀️

Jestem dziś senna strasznie
 
Ja miałam 15 lat temu i korzystałam z niej. Była super, nie pamiętam jakiej firmy ale kupowana w Irlandii to pewnie jakąś znaną tam.

Wy nam kibicujecie a ja się boję, że zawiodę 😂😂😂🤷‍♀️

Jestem dziś senna strasznie
Mam podobnie z tym zawodzeniem :( moze sie okazaĺ, ze teraz bedzie@
Ale jak jestes senna to moze to dobry znak ;) trxymam kciuki jeszcze troche ... choc u mnie ostatnio byla blada kreska 5 dni po terminus @ przy zuzi po terminus byla wyrazna grubo krecha
 
reklama
Do góry