reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Moze podzwon po firmach kurierskich I popytaj. U nas tez jest kwarantanna obowiazkowa po wiezdzie do kraju tez hotelowa. Ale w niedziele kurier normalnie przywiozl nam meble z Polski. Mowil, ze przewoznicy towarow normalnie jezdza.
Wiec moze warto dostac czy u Was nie jest podobnie... choc teraz co kraj to inna polityka 🙈
Muszę się zapytać ja mam jeszcze trochę czasu do końca lipca i może akurat się uda
 
No właśnie też się zastanawiam na opcją do tzw. salonu. W sypialni będzie dostawka. Na wózek w dużym pokoju nie bardzo mam miejsce i też się zastanawiam na opcją , bo są leżaczki-bujaczki i takie leżaczki , które na baterie bujają na boki i nie wiem , który będzie lepszy, żeby mała poleżała i czasem kimnęła trochę. Nie chcę zagracać już i tak malutkiego mieszkania 🤔🤔
 
Ja mialam taki kosz co przechodzil w lezaczek i zostal nowy🙊 ciezko mi sie bylo do niego schylac jako kolyski bo nisko, a jako lezaczek to bylo tez jakies dziwne, maly spadal w dol i na bok... tylko ja mialam innej marki , moze to lepsze. W kazdym razie najpierw wolalam wozek a potem i tak byl totalnie nieodkladalny.... nie przydalo sie to.
 
Ja mialam taki kosz co przechodzil w lezaczek i zostal nowy🙊 ciezko mi sie bylo do niego schylac jako kolyski bo nisko, a jako lezaczek to bylo tez jakies dziwne, maly spadal w dol i na bok... tylko ja mialam innej marki , moze to lepsze. W kazdym razie najpierw wolalam wozek a potem i tak byl totalnie nieodkladalny.... nie przydalo sie to.
Dlatego ja myślę o używanym - u mnie w mieście jest kilka ofert za ok 100 zł w naprawdę dobrym stanie. Nie jest to majątek, a jak się nie przyda, to zawsze mogę sprzedać dalej... Ale to i tak raczej dopiero po porodzie będę kupować.
Poprzednio bardzo się leżaczek przydał, bo kładłam Małego w leżaczku przed dużym akwarium - zainteresowanie było murowane😄
 
reklama
Siostrze podarowalam lezaczki dla blizniakow, to tez byly hitem ale te 3 w jednym niezbyt, ja mialam kinderkraft czy jakos tak.
Ale wszystko zalezy od dziecka , mieszkania itp.
Opcja uzywana napewno jest super wygoda .
Teredka jak malutka dzis?
 
Do góry