reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Czesc dziewczyny jak tam u Was dzisiaj ?
@Katrinaka jak tam ?
U mnie bol sutkow ale tylko jak mala sie przytula, albo gdzies je dotkne... choc Z drugiej strony tak jakos brzuch bardziej na gosci boli.... hmmm jeszcze pare dni.
 
reklama
Agda, ale to zleciało, co?🥰
To prawda, jeszcze niedawno czekaliśmy na Twoje 37+0, a teraz już masz prawie 2-miesięczne dziecko po tej stronie brzuszka😀
Już nie mówiąc o tym, że niedawno jechałam do gina z tekstem "chyba jestem w ciąży"...
Dziewczyny, przestańcie z tymi żartami menopaueowymi, bo my z emocji zejdziemy przy Was😀😛🤣🍾🍾
He he, ja też jak mi się @ spóźniał, to zastanawiałam się, czy to ciąża (z niedowierzaniem) czy raczej jakieś początki menopauzy😉a teraz brzuch jak piłka i czekam na poród😄
 
Czesc dziewczyny jak tam u Was dzisiaj ?
@Katrinaka jak tam ?
U mnie bol sutkow ale tylko jak mala sie przytula, albo gdzies je dotkne... choc Z drugiej strony tak jakos brzuch bardziej na gosci boli.... hmmm jeszcze pare dni.

No mnie sutki też bolą i piersi z boku no i też czuję się jak na @🤷‍♀️
Mnie tez bolał brzuch zupełnie jak na okres , także spokojnie - jeszcze 3 dni 😁
Nelja, tak to juz jest kiedy przeżyje się stratę, trudno wtedy o pozytywne myśli... bo w głowie poprzednia historia ciągle siedzi i wraca. Rozumiem Cię, bo ciągle pamiętam jak druga ciąża była traumatyczna dla mnie do 34 tygodnia. Nic się na to nie poradzi, trzeba to przetrwać.
I Tobie się uda, choć początek nie jest łatwy🥰
Dziekuje kwiatku , strasznie ciężko pozbyć się tych pesymistycznych myśli , szczególnie jak się jest takim bezobjawowym przypadkiem jak ja 😉
Dzisiaj maja do mnie oddzwonić z przychodni . Oby już z terminem na usg.
 
reklama
Witam😘
U nas dziś słonko wyjrzało aż chce się żyć i powera dostaje...chyba jestem na baterie słoneczne😁
Czekam na kuriera, bo mają dojść baleriny, akurat dzisiaj ide na USG wiec będą w sam raz na przetestowanie czy są wygodne.
Pozdrawiam Was dziewczyny.
Ja też czekam na kuriera... z pampersami😅😀🤣
 
Do góry