reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Moze dzis taka dziwne noc byla
Może jakiś biomet niekorzystny był, u nas dzisiaj było 20 stopni i silny wiatr a jutro ma sypać śnieg...
Moja mała chyba będzie chora, tak strasznie dziś marudziła, psika, pokaszluje, oczko łzawi i cały dzień nic nie jadła prawie. Już próbowałam butelkę z odciągniętym, potem z mm i nic z tego. Wszystkim pluje i płacze. Nie goraczkuje. Pcha łapkę do buzi i gryzie tak jak przy ząbkowaniu, ale nic nie widać żeby coś szło. Dopiero wieczorem ciumkała prawie pół godziny. Teraz śpi jak aniołek [emoji56]
 
reklama
Dzięki za info🙂 mRNA to znaczy, że nie astra, tylko pfizer lub moderna? Dobrze rozumiem? Bo astra to chyba na wirusie robiona, a mRNA to te lepszej generacji? Czy coś pokręciłam?
Dobrze rozumiesz, słuszna uwaga ale dostałam te zalecenia w styczniu kiedy był tylko pfizer. Sprawdziłam jak jest teraz i zaktualizowali zalecenia i teraz obejmują trzy dostępne szczepionki w tym astrę.
Można tak powiedzieć. Jeszcze trochę podelektuję się kopniaczkami, a potem już Mała będzie mogła co najwyżej od zewnątrz mnie po brzuchu kopać 😉
Pochwalę Wam się swoim "bębenkiem"😀Zobacz załącznik 1259330
cudny brzuszek 💖
 
reklama
Do góry