reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

U nas cieżarnych nie szczepia a mamy karmiace dopiero jak niemowlak skonczy pol roku. Moze to jest zalezne od szczepionki ... albo jakis wewnetrzych wytycznych
A moze chodzi o to, ze po porodzie i ciazy organizm jest oslabiony? 🤔
Ja w ciąży raczej bym się na szczepienie nie zdecydowała ale zaraz po to i owszem , bo karmić piersią nie będę.
Siostra wróciła od lekarza, dostała leki na rozrzedzenie krwi i skierowanie na badanie żył . Także coś już wiemy .
Oby szybko byla poprawa, mogli ja zabrac do szpitala , pod obserwacje , po tych przypadkach z astra ...
 
reklama
Oj tak żebyś wiedziała, mi się ostatnio śniły 3 testy pozytywne i co [emoji23][emoji23][emoji23]
Nasze głowy mieszają
A mi się dziś śniło że miałam drugie dziecko, 3 msc młodsze i że to niby bliźniaki były [emoji1787] i ktoś go porwał, i ja z taką straszną rozpaczą go szukałam całą noc . Tak straszne płakałam że wydawałam przez sen dziwne dźwięki , mąż mnie nie mógł dobudzić, aż byłam cała zapocona jak się obudziłam.
 
A mi się dziś śniło że miałam drugie dziecko, 3 msc młodsze i że to niby bliźniaki były [emoji1787] i ktoś go porwał, i ja z taką straszną rozpaczą go szukałam całą noc . Tak straszne płakałam że wydawałam przez sen dziwne dźwięki , mąż mnie nie mógł dobudzić, aż byłam cała zapocona jak się obudziłam.
Moze dzis taka dziwne noc byla
 
reklama
Do góry