reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Hymmmm , w sumie by się nawet zgadzało. Znam kilku panów , którzy tez zaszczepieni byli Astra i im nic nie jest . Za to i moja siostra i sąsiadka chorują. W razie co , ja poproszę o jakaś inna szczepionkę, ponoć można wybrać.

No właśnie kobietom powinni proponować coś innego, inne mogą też nieść gorączkę i bóle ale nie zatory czy zakrzepy...
U nas jakiś lekarz stwierdził, że żadna ze szczepionek nie jest 100 procent pewna ale jak się nie po szczepimy to na 100 procent z pandemii nie wyjdziemy.
Wcześniej dużo ludzi było przeciw szczepieniu ale widzę, że jednak to się zmienia. W końcu każdy chce wracać do normalności...
 
reklama
Chyba zawsze kiedy wybucha epidemia nikt lekarstwa nie testuje latami... a ze szczepieniami zawsze bylo tak, ze kazdy organizm moze na nia rosnie zareagowac. Troche slabo, ze wiedzac ze kobiety gorzej ktora znosza nadal sie ja im podaje czy tez proponuje...
Brzuch mnie boli I biodra... troche tak jakby lewa strona mojego ciala od pasa w dol byla nie udanym przeszczepem. Chyba moje cialo świruje
 
A wiecie jak to jest ze szczepieniami w ciąży lub w czasie karmienia? W ciąży to pewnie już nie zdążę, ale nie wiem co potem zakładając, że uda się kp. Chciałabym się zaszczepić, ale nie astrą, a póki co chyba innej opcji tu w Polsce nie ma...
To czekamy niecierpliwie do piątku. U niektórych testowanie, u mnie będzie 37+0🙂
 
A wiecie jak to jest ze szczepieniami w ciąży lub w czasie karmienia? W ciąży to pewnie już nie zdążę, ale nie wiem co potem zakładając, że uda się kp. Chciałabym się zaszczepić, ale nie astrą, a póki co chyba innej opcji tu w Polsce nie ma...
To czekamy niecierpliwie do piątku. U niektórych testowanie, u mnie będzie 37+0🙂
Kochana to Ty za chwile bedziesz dzixziena rekachtrzymała :) zazdroszcze ;)
 
hej kobity
malemu ida zeby ,a dzis mi dostal kataru ,az oczy zalzawione .
Kiedys tez mial taki leciytki to obstawialam zeby wlasnie
No i nie wiem co teraz mocno sie slini
moglyby byc katar mocno cieknacy i oczy zalzawione od zebow?
Teraz spi i oddycha normalnie
Przy ząbkowaniu moja córka miała zawsze katar i temperaturę. Możesz go posmarować viksem tym dla maluchòw albo przykleić plasterek. A na temperaturę to najlepiej czopki.
Tego co się boję najbardziej z Izą to ząbkowania. Bo ze starszą to każdy ząn pamiętam.
 
A wiecie jak to jest ze szczepieniami w ciąży lub w czasie karmienia? W ciąży to pewnie już nie zdążę, ale nie wiem co potem zakładając, że uda się kp. Chciałabym się zaszczepić, ale nie astrą, a póki co chyba innej opcji tu w Polsce nie ma...
To czekamy niecierpliwie do piątku. U niektórych testowanie, u mnie będzie 37+0🙂
Mój lekarz odradzał szczepienie w ciąży. Za mało testów było na ciężarnych.
 
A wiecie jak to jest ze szczepieniami w ciąży lub w czasie karmienia? W ciąży to pewnie już nie zdążę, ale nie wiem co potem zakładając, że uda się kp. Chciałabym się zaszczepić, ale nie astrą, a póki co chyba innej opcji tu w Polsce nie ma...
To czekamy niecierpliwie do piątku. U niektórych testowanie, u mnie będzie 37+0🙂
37tc to Ty już na wylocie. 😊
 
A wiecie jak to jest ze szczepieniami w ciąży lub w czasie karmienia? W ciąży to pewnie już nie zdążę, ale nie wiem co potem zakładając, że uda się kp. Chciałabym się zaszczepić, ale nie astrą, a póki co chyba innej opcji tu w Polsce nie ma...
To czekamy niecierpliwie do piątku. U niektórych testowanie, u mnie będzie 37+0🙂
C5760803-26F3-4F3A-9A0A-F67D3626B2FD.png
Taką informację dostałam
 
reklama
Do góry