reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Też wyczekuje wiadomości od Netki ale od lutego się już nie pojawiła. Jakoś tak nam złe przeczucia.
Pomału to do mnie dociera , zaczynam myśleć że fajnie że Wiki będzie miała się z kim bawić bo u nas w rodzinne to już sama starszyzna jest.
Moja kruszynka dalej słabo przybiera, ale nie chce jeść więcej, może po mojej mamie będzie taka drobinka / 70 lat i rozmiar malutkie 36 /
W przyszłym tyg mamy szczepienie, zobaczymy co zaleci pediatra może coś już rozszerzać będziemy [emoji848]
Od 10 dni łzawi jej oczko, najpierw było że pewno alergia dostała krople, beż poprawy. teraz mam robić masaż oka, że może zatkany kanalik łzowy. Dzisiaj od rana czyściutko więc cieszyłam się że pomogło ale jak poszłam na spacer to po powrocie znowu się lało. Może faktycznie coś uczula, ale tylko jedno ??
Teraz wykąpana, najedzona kruszynka śpi na moim brzuchu a mi tak dobrze z tym że nie chce mi się odkładać jej do łóżeczka [emoji173]cudowne to jest.
Za wszystkie starające się trzymam kciuki, bądźcie dobrej myśli, cuda są wśród nas [emoji3059]
Teredka moim dzieciom tez ropiało oczko ( dziwne bo tez tylko jedno) , stosowałam krople do oczu sulfacetamid. Dostepne na receptę. Pomagało.
 
Teredka ważne by nie spadała bardzo w siatce, jak się trzyma mniej więcej to ok, nawet jest nisko. Może faktycznie będzie drobinka.
Maja 75 budujecie się?
Mnie się podoba ogrzewanie podłogowe szczególnie, że stopy mam wiecznie zimne a i małego mogłabym boso zostawiać 😜no ale nie mam więc boso latem by schłodzić stopy na płytkach 😂
 
Teredka ważne by nie spadała bardzo w siatce, jak się trzyma mniej więcej to ok, nawet jest nisko. Może faktycznie będzie drobinka.
Maja 75 budujecie się?
Mnie się podoba ogrzewanie podłogowe szczególnie, że stopy mam wiecznie zimne a i małego mogłabym boso zostawiać 😜no ale nie mam więc boso latem by schłodzić stopy na płytkach 😂
Tak tylko my juz wybudowano mamy chyba z 8 lat i to stoi
 
reklama
Też wyczekuje wiadomości od Netki ale od lutego się już nie pojawiła. Jakoś tak nam złe przeczucia.
Pomału to do mnie dociera , zaczynam myśleć że fajnie że Wiki będzie miała się z kim bawić bo u nas w rodzinne to już sama starszyzna jest.
Moja kruszynka dalej słabo przybiera, ale nie chce jeść więcej, może po mojej mamie będzie taka drobinka / 70 lat i rozmiar malutkie 36 /
W przyszłym tyg mamy szczepienie, zobaczymy co zaleci pediatra może coś już rozszerzać będziemy [emoji848]
Od 10 dni łzawi jej oczko, najpierw było że pewno alergia dostała krople, beż poprawy. teraz mam robić masaż oka, że może zatkany kanalik łzowy. Dzisiaj od rana czyściutko więc cieszyłam się że pomogło ale jak poszłam na spacer to po powrocie znowu się lało. Może faktycznie coś uczula, ale tylko jedno ??
Teraz wykąpana, najedzona kruszynka śpi na moim brzuchu a mi tak dobrze z tym że nie chce mi się odkładać jej do łóżeczka [emoji173]cudowne to jest.
Za wszystkie starające się trzymam kciuki, bądźcie dobrej myśli, cuda są wśród nas [emoji3059]
A może od owiania wiatrem? Jasiowi tak czasem łzawi,a nawet ropieje. Przemywam rumiankiem i przechodzi
Kiedys na pompy ciepla mozna bylo uzyskac doplaty z UE I cos bylo tez z bankiem.ochrony środowiska ;) Ci drudzy mieli jakis "zielony program "
My 100 m2 dom ogrzewamy olejowo... jest nie najgorzej ale u nas klimat troche cieplejszy niz w polsce.
Teraz jest program" czyste powietrze", i jeszcze jakiś inny,ale ten drugi jest zależny od dochodu. My zamontowaliśmy rok temu piec na gaz,a miesiąc temu fotowoltaike.
 
Do góry