reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Moze jednak😉... Na poczatku bylo mi koszmarnie zimno. I tak przewegetowałam dwa miesiace po kocem. Nic nie robilam przez to zimno własnie. U mnie w drugiej fazie cyklu i w ciazy temp ok 37. Przed @ zawsze spadała, a w ciazy 37,1. I od razu cisnienie w doł. 100/ 60. No to jak w takich warunkach miało byc mi cieplo?
U mnie wszystkie dzieciaki cycowe. Niestety mm i jedzenie ze słoiczkow lądowało w zlewie bez pośrednikow. A dzieci jak to dzieci chorowały w zaleznosci od sezonu😊
Moja tez chowana na mm (mama nie ma pokarmu jak sie patrzy). Ale sloiczkow nie lubila ... w sumie do dostala dwa... I tak siedzialam w domku majac sie nia zajmowac za to dostalam tez "wyplate" wiec gotowalam ;)
Dziecko to maly czlowiek jeden lubi to drugi co innego ;)
 
reklama
Moje dzieci KP cała trójka, każde rosło inaczej. Z każdym miałam mleko ale żadne nie wytrzymywało 3 godz bez karmienia, dla każdego pierś była też smoczkiem 😬 żadne nie spało ładnie w nocy przez to, żadne smoczka nie chciało. Dla jednego to powód by przejść na mm dla innego nie.
Ważne by znaleźć sposób dobry i dla dziecka i dla matki. Tak samo jak z porodem, natura natura a cc ratuje zdrowie czy życie czasem... A co do zdrowia dziecka potem to skąd niby możemy wiedzieć jakby było w odwrotnej sytuacji?
Ja wierzę, że natura wie lepiej, tylko jak nie zadziała jak powinna to technologia jednak nas ratuje.
 
Co o tym sadzicie?
To jest ich zycie I ich sprawa :) poki ich dziecia I wnuka nie dzieje sie krzywda nikomu nic dotego ;)
 
Akurat na ten temat sa przeprowadzone badania medyczne, cale wywody doktorskie sie na tym opieraja. Z reszta polozne I lekarze (ci z tytulem profesorskim rowniez) tez zalecaja... dla niemowlecia mleko matki to nie tylko pokarm I "napoj"... sklad chemiczny naszego pokarmu zmienia sie dopasowuje do potrzeb naszego dziecka. Oczywiscie przy zachowaniu wlasciwej diety (kalorycznosci)
Zakrapiałam też mlekiem ale nie pomogło. Masuję dalej, dziś troszkę mniej łzawi . Ale za to taka dziś marudna i smutna cały dzień, mam nadzieję że nie bierze jej jakieś choróbsko.
 
Zakrapiałam też mlekiem ale nie pomogło. Masuję dalej, dziś troszkę mniej łzawi . Ale za to taka dziś marudna i smutna cały dzień, mam nadzieję że nie bierze jej jakieś choróbsko.
Moze Napier z rumianku jak ktora dziewczyna tu wspominala. Ja do tej pory od czasu do czasu dodaje do kapieli:) ile ma twoje malenstwo ?
 
reklama
A kto powiedzial, ze dzieci wychowane na mm czy wczesniej na mleko kozi czy krowim rozwijaja sie nieprawidlowo ?
Moja mala tez jest mm ja z reszta tez bo nie mialysmy pokarmu, ktorym dziecko sie najada:)
Gratuluje Ci zdrowo rozsadkowego podejscia do karmienia dziecka
Ah Pediatra od Małego tak stwierdziła ostatnio.Że dzieci kp zupełnie inaczej się rozwijają. Mówię jej, że mam też 6 latkę w domu, nie tylko jedno dziecko wiszące na piersi, to skwitowała tata się zajmie 😳 Ponadto nie najada się ewidentnie a ja mam na siłę coś robić
 
Do góry