reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Dublimam ile ma twoja córeczka?
Netka nam zaginęła całkiem [emoji20]
Teredka jak u ciebie, zaakceptowałaś nadchodzące maleństwo?
Jak Twoja kruszynka?
Chrząszczyk udało się z przedszkolem?
Też wyczekuje wiadomości od Netki ale od lutego się już nie pojawiła. Jakoś tak nam złe przeczucia.
Pomału to do mnie dociera , zaczynam myśleć że fajnie że Wiki będzie miała się z kim bawić bo u nas w rodzinne to już sama starszyzna jest.
Moja kruszynka dalej słabo przybiera, ale nie chce jeść więcej, może po mojej mamie będzie taka drobinka / 70 lat i rozmiar malutkie 36 /
W przyszłym tyg mamy szczepienie, zobaczymy co zaleci pediatra może coś już rozszerzać będziemy [emoji848]
Od 10 dni łzawi jej oczko, najpierw było że pewno alergia dostała krople, beż poprawy. teraz mam robić masaż oka, że może zatkany kanalik łzowy. Dzisiaj od rana czyściutko więc cieszyłam się że pomogło ale jak poszłam na spacer to po powrocie znowu się lało. Może faktycznie coś uczula, ale tylko jedno ??
Teraz wykąpana, najedzona kruszynka śpi na moim brzuchu a mi tak dobrze z tym że nie chce mi się odkładać jej do łóżeczka [emoji173]cudowne to jest.
Za wszystkie starające się trzymam kciuki, bądźcie dobrej myśli, cuda są wśród nas [emoji3059]
 
Wiem :) ale te mury nasiąkają jednak latami doświadczeń i atmosferą...nowy domek już kocham mimo że dużo tam nas jeszcze pracy czeka...a do braku tego mieszkania będę musiała się przyzwyczaić ale jak myślę o wciąganiu wózka na 4 piętro to cieszę się że się wyprowadzamy do domku ;)
Pytamie z innej bwcxki
Czym ogrxewasz dom?
 
Też wyczekuje wiadomości od Netki ale od lutego się już nie pojawiła. Jakoś tak nam złe przeczucia.
Pomału to do mnie dociera , zaczynam myśleć że fajnie że Wiki będzie miała się z kim bawić bo u nas w rodzinne to już sama starszyzna jest.
Moja kruszynka dalej słabo przybiera, ale nie chce jeść więcej, może po mojej mamie będzie taka drobinka / 70 lat i rozmiar malutkie 36 /
W przyszłym tyg mamy szczepienie, zobaczymy co zaleci pediatra może coś już rozszerzać będziemy [emoji848]
Od 10 dni łzawi jej oczko, najpierw było że pewno alergia dostała krople, beż poprawy. teraz mam robić masaż oka, że może zatkany kanalik łzowy. Dzisiaj od rana czyściutko więc cieszyłam się że pomogło ale jak poszłam na spacer to po powrocie znowu się lało. Może faktycznie coś uczula, ale tylko jedno ??
Teraz wykąpana, najedzona kruszynka śpi na moim brzuchu a mi tak dobrze z tym że nie chce mi się odkładać jej do łóżeczka [emoji173]cudowne to jest.
Za wszystkie starające się trzymam kciuki, bądźcie dobrej myśli, cuda są wśród nas [emoji3059]
Ostatnio czytałam , może nawet tutaj 🤔, że dobrze jest wkropić do oczka mleko z piersi o ile karmisz piersią .
 
I na co to ma pomoc?zaraz się okaże ze posiadamy cudowna moc uzdrawiania jak Kaszmirowski.
Akurat na ten temat sa przeprowadzone badania medyczne, cale wywody doktorskie sie na tym opieraja. Z reszta polozne I lekarze (ci z tytulem profesorskim rowniez) tez zalecaja... dla niemowlecia mleko matki to nie tylko pokarm I "napoj"... sklad chemiczny naszego pokarmu zmienia sie dopasowuje do potrzeb naszego dziecka. Oczywiscie przy zachowaniu wlasciwej diety (kalorycznosci)
 
reklama
Do góry