reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Ja swoją pierwszą ciążę straciłam 14 listopada 2002 r. W sumie wtedy się dowiedziałam bo wg lekarza zatrzymała się 2 tyg wcześniej.
Pamiętam tylko plamkę krwi, nie pomyślałam, że to może być oznaką dramatu. Jechałam do szpitala nawet nie biorąc pod uwagę straty...
Za to 14 listopada 2017 r poszłam robić test ciążowy, ot tak, żeby wykluczyć,podejrzewałam torbiele czy jakieś tego typu problemy, miałam jakieś dziwne krwawienia zamiast miesiączki i chciał m iść do lekarza. Byłam pewna, że drugiej kreski nie będzie 😂
Data była znacząca, mimo upływu lat, pamiętałam... Przypadek?
 
Ja swoją pierwszą ciążę straciłam 14 listopada 2002 r. W sumie wtedy się dowiedziałam bo wg lekarza zatrzymała się 2 tyg wcześniej.
Pamiętam tylko plamkę krwi, nie pomyślałam, że to może być oznaką dramatu. Jechałam do szpitala nawet nie biorąc pod uwagę straty...
Za to 14 listopada 2017 r poszłam robić test ciążowy, ot tak, żeby wykluczyć,podejrzewałam torbiele czy jakieś tego typu problemy, miałam jakieś dziwne krwawienia zamiast miesiączki i chciał m iść do lekarza. Byłam pewna, że drugiej kreski nie będzie 😂
Data była znacząca, mimo upływu lat, pamiętałam... Przypadek?
Nie ma przypadków 😘
 
reklama
Ja swoją pierwszą ciążę straciłam 14 listopada 2002 r. W sumie wtedy się dowiedziałam bo wg lekarza zatrzymała się 2 tyg wcześniej.
Pamiętam tylko plamkę krwi, nie pomyślałam, że to może być oznaką dramatu. Jechałam do szpitala nawet nie biorąc pod uwagę straty...
Za to 14 listopada 2017 r poszłam robić test ciążowy, ot tak, żeby wykluczyć,podejrzewałam torbiele czy jakieś tego typu problemy, miałam jakieś dziwne krwawienia zamiast miesiączki i chciał m iść do lekarza. Byłam pewna, że drugiej kreski nie będzie 😂
Data była znacząca, mimo upływu lat, pamiętałam... Przypadek?
Nagroda od losu ;)
 
Do góry