reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Nie chce straszyć ale ja tak niedawno przechodziłam covid. Nawet głos straciłam. Zaczęło się sie od bólu głowy i mięśni potem zatoki, gardło, gorączka oczywiście. Ogólnie słabość i niemoc. 2 tygodnie wyjęte z życia. Radzę zrobić test chociażby po to żeby wiedzieć, że sie przeszło i są przeciwciała.
Jak nie będzie poprawy do poniedziałku to umówię się do lekarza, wiem jaki ten wirus jest przebiegły. Godzinę temu dostaliśmy telefon, że zmarła koleżanka, która z mężem chodziła do szkoły 45lat, dwójka dzieci, nie mogę w to nadal uwierzyć 😥
 
reklama
Jak nie będzie poprawy do poniedziałku to umówię się do lekarza, wiem jaki ten wirus jest przebiegły. Godzinę temu dostaliśmy telefon, że zmarła koleżanka, która z mężem chodziła do szkoły 45lat, dwójka dzieci, nie mogę w to nadal uwierzyć 😥
o matko mnie przeraża to właśnie ze wziął sie za mlodych
 
9600 i 3.5 miesiąca? Nie pomyliłaś się gdzieś? 😂
Moj łobuz w lipcu skończy 3 latka i dobija do 15 kg... Musze zmierzyć, pewnie z 98 -99cm ma. A wczoraj był takim okruszkiem 🙈
Strasznie szybko wyrósł...
Moja mała urodzila sie prawie 5 kg. Jak miala 15 miesievy wazyla 13,5 kg. Teraz jak zaczela chodzic I began (ciut pozno bomiala nie wykształcona panewke biodrowa. Leczenie zajeło nam troche czasu ). Jest w trakvie 19 miesiaca I wazy tylko 11,6 kg. Dzieci tak jakos maja, że najpierw magazynuja a pozniej spala ;)
 
Jak nie będzie poprawy do poniedziałku to umówię się do lekarza, wiem jaki ten wirus jest przebiegły. Godzinę temu dostaliśmy telefon, że zmarła koleżanka, która z mężem chodziła do szkoły 45lat, dwójka dzieci, nie mogę w to nadal uwierzyć 😥
Mi zmarła w piątek siostra cioci, kobieta okaz zdrowia, zawsze uśmiechnięta i pełna ciepła,nie zdążyła zrobić testu na covid,ale podejrzenie było,zmarła w domu,miała 55lat 😢
A wujek w tym samym wieku w szpitalu już jest😢
 
Jak nie będzie poprawy do poniedziałku to umówię się do lekarza, wiem jaki ten wirus jest przebiegły. Godzinę temu dostaliśmy telefon, że zmarła koleżanka, która z mężem chodziła do szkoły 45lat, dwójka dzieci, nie mogę w to nadal uwierzyć 😥

Mi zmarła w piątek siostra cioci, kobieta okaz zdrowia, zawsze uśmiechnięta i pełna ciepła,nie zdążyła zrobić testu na covid,ale podejrzenie było,zmarła w domu,miała 55lat 😢
A wujek w tym samym wieku w szpitalu już jest😢
Współczuję....
Faktycznie młodzi umierają teraz...
 
reklama
Do góry