reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Ja też chora, takie same objawy jak Ty @Nunia ból głowy, zatoki, mięśni, nóg itp. Rozłożyło mnie w nocy we czwartek. Mam nadzieję, że to nie covid 🙊
Ja w piątek w pracy tak źle się czułam. Jak wróciłam szybko kąpiel i o 17 w lozku i tak leżę do dzisiaj i zamierzam cały weekend. Jak nie bedzie lepiej to w poniedziałek skontaktuje się z lekarzem.
 
reklama
Ja w piątek w pracy tak źle się czułam. Jak wróciłam szybko kąpiel i o 17 w lozku i tak leżę do dzisiaj i zamierzam cały weekend. Jak nie bedzie lepiej to w poniedziałek skontaktuje się z lekarzem.
Ja nie poszłam w piątek już do pracy, bo w nocy dreszcze, temperatura max 37.5, ale samopoczucie do d...
Jak do poniedziałku mi nie przejdzie to też będę konsultować się z lekarzem. Chociaż muszę przyznać, że dziś już trochę jest lepiej. No, ale chyba przeziębienie też jeszcze istnieje nie tylko covid 😉
 
Ja nie poszłam w piątek już do pracy, bo w nocy dreszcze, temperatura max 37.5, ale samopoczucie do d...
Jak do poniedziałku mi nie przejdzie to też będę konsultować się z lekarzem. Chociaż muszę przyznać, że dziś już trochę jest lepiej. No, ale chyba przeziębienie też jeszcze istnieje nie tylko covid 😉
Dokladnie tak mysle. Przeciez grypa tez daje takie objawy. Na gardlo biore wlasnie mleko z miodem i masłem, albo plukanie szałwią, duzo herbaty z sokiem malinowym miodem, cytryną albo imbirem, tantum verde do psikania, tabletki z propolisem albo porostem islandzkim, duzo wit c i d3 tyle mi przychodzi do glowy. Ostatnio wlasnie najlepiej, o dziwo, dzialalo mleko. Nie wiem od czego to zalezy.
 
Przy grypie powinna być wysoka gorączka, grypa niby istnieje ale przy zasadach pandemii mało jej bardzo, więcej covida... Ale wiadomo, może być przeziębienie, temperatury szaleją zawsze łatwiej coś złapać przy takich zmianach.
Ja się już boję co wiosennej alergii, przecież dziś strach kichnąć 😂
 
Ja nie poszłam w piątek już do pracy, bo w nocy dreszcze, temperatura max 37.5, ale samopoczucie do d...
Jak do poniedziałku mi nie przejdzie to też będę konsultować się z lekarzem. Chociaż muszę przyznać, że dziś już trochę jest lepiej. No, ale chyba przeziębienie też jeszcze istnieje nie tylko covid 😉
Pewnie, że są inne choroby, ale wiesz lepiej sprawdzić nic Cię to nie kosztuje. Moja siostra niedawno przechodziła Covid i zaczęło się od drapania w gardle i zatok, ale co człowiek to inne objawy więc też nie ma co się sugerować. Dużo zdrówka Ci życzę🙂
 
Przy grypie powinna być wysoka gorączka, grypa niby istnieje ale przy zasadach pandemii mało jej bardzo, więcej covida... Ale wiadomo, może być przeziębienie, temperatury szaleją zawsze łatwiej coś złapać przy takich zmianach.
Ja się już boję co wiosennej alergii, przecież dziś strach kichnąć 😂
Lepiej bąka puścić niż kichnąć 😁😂
 
reklama
Przy grypie powinna być wysoka gorączka, grypa niby istnieje ale przy zasadach pandemii mało jej bardzo, więcej covida... Ale wiadomo, może być przeziębienie, temperatury szaleją zawsze łatwiej coś złapać przy takich zmianach.
Ja się już boję co wiosennej alergii, przecież dziś strach kichnąć 😂
Co do goraczki to nie moge sie wypowiadac. Ja rzadko choruje, a goraczka 37,5 to juz plackiem leze... I ledwo żyję.
A co do grypy to fakt. Teraz sie o niej nie słyszy. 🤔🤔🤔 A zawsze sezon na wiosnę był...
 
Do góry