reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Co do goraczki to nie moge sie wypowiadac. Ja rzadko choruje, a goraczka 37,5 to juz plackiem leze... I ledwo żyję.
A co do grypy to fakt. Teraz sie o niej nie słyszy. 🤔🤔🤔 A zawsze sezon na wiosnę był...
Właśnie ta temperatura 37 z hakiem męczy jak cholera 🙊 a człowiek przy tym słaby jak mucha 😕
 
reklama
Bo grypa jest mniej zakazna niz covid a skoro nosimy maski , izoluemy sie, mierzymy temperatury itd to grype calkiem latwiej zwalczylismy 😂 a covid szaleje....
Szwagier wlasnie przechodzi, objawy ustapily i po 2 tyg od diagnozy test na ozdrowienca oblal. Dalej musi kiblowac ....
 
Ja też chora, takie same objawy jak Ty @Nunia ból głowy, zatoki, mięśni, nóg itp. Rozłożyło mnie w nocy we czwartek. Mam nadzieję, że to nie covid 🙊
Nie chce straszyć ale ja tak niedawno przechodziłam covid. Nawet głos straciłam. Zaczęło się sie od bólu głowy i mięśni potem zatoki, gardło, gorączka oczywiście. Ogólnie słabość i niemoc. 2 tygodnie wyjęte z życia. Radzę zrobić test chociażby po to żeby wiedzieć, że sie przeszło i są przeciwciała.
 
Mnie tez ostatnio drapaki gardło. Jestem alergikiem więc od razu zapodalam tabletkę na alergię, a do gardła na zmianę Tamtum Verde i Argentin. Teraz mnie zatoki męczą. Ale trudno przeboleje to. Taka pogoda.
 
reklama
Do góry