reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
To ja dzisiaj zostawiłam po raz pierwszy Martynkę na dłużej...z tatą.
Może 40 minut mnie nie było... poszłam do paczkomatu, do piekarni i po jakąś wędlinę i ser. Wszystko mam bardzo blisko - tak latałam od sklepu do sklepu i paczkomatu, że jak wróciłam do domu to cała mokra byłam.
Wchodzę do sypialni a tam sielanka [emoji7] córka i tata śpią i chrapią [emoji846]

Ale tak... Możecie się śmiać...ale jeszcze jej na tak długo nigdy nie zostawiłam a ma już 3 miesiące...
Nie czuję potrzeby [emoji7] mam potrzebę (lekarz, badania...) ale jakoś mi nie po drodze. Wiem... głupie...
Ciężko zostawić takiego maluszka 🙂
 
Kochana moja ma prawie dwa latka a ja do tej pory tak mam [emoji1]może już trochę mniej, ale wcześniej jak pojechałam sama na zakupy to biegałam jak opętana, ciało było w sklepie a glowa w domu, nie mogłam się skupić po co przyszłam, łapałam co mi w ręce wpadło [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Haha tak samo [emoji2] i pędem by jak najszybciej być w domu...
 
Moje dzieci bardzo dobrze rosly na moim. Corka 21 mc , syn 12 i drugi 23 ... pierwsze i ostatnie dziecie balam sie wrecz odstawic bo na moim mleku zyli , nie chcieli jesc.
Troche to bylo meczace ale ani dnia nie zaluje.
Zawsze gotowe, zdrowe i jaka oszczednosc 😂
Podobno tez chroni przed otyloscia pozniej, dla mnie to tez byl argument.
Moze nie planuj, zobaczysz jak bedzie. Czasem chcesz mm a dziecko smoczka nie akceptuje albo chcesz kp a tu nie ma.... to chyba jak z porodem , troche zycie wybiera.
Hahaha u mnie najszczuplejszy ten, który najkrócej wisiał na cycku🤣🤣🤣
 
w sumie to już się nastawiłam na małe stopeczki ale cóż życie wybrało za mnie, ale jak byłam młodziutka to byłam u wróżki i wywróżyła mi 3 ciąże, 1 chłopak, 2 chłopak później bardzo długa przerwa (która trwa już prawie 19 lat) [emoji4] i ...... powiedziała bliźniaki (dziewczynka i chłopiec) a więc wszystko jest jeszcze możliwe, a dodam jeszcze że wszystko się sprawdziło no oprócz tych bliźniaków hahahaha
Asia, ja też miałam wywróżone troje. I śmiałam się jeszcze rok temu z tego. Prędzej dałabym sobie głowę odciąć niż uwierzyć w to że się sprawdzi. A tu taka niespodzianka [emoji3059] i jest troje [emoji173]
Teraz mam trochę stracha bo jedna taka to mi pięcioro wywróżyła [emoji1787]
 
Asia, ja też miałam wywróżone troje. I śmiałam się jeszcze rok temu z tego. Prędzej dałabym sobie głowę odciąć niż uwierzyć w to że się sprawdzi. A tu taka niespodzianka [emoji3059] i jest troje [emoji173]
Teraz mam trochę stracha bo jedna taka to mi pięcioro wywróżyła [emoji1787]
No super jak będzie 3 to i 5 się wychowa😂😂😂
 
reklama
Ale to jest racja ci mi położna powiedziała ze im bardziej się karmi tym bardziej się macica zaweza i oczyszcza.Jak długo będziecie karmić?Ja podejrzewać ze max 4 miesiące.Potem te mleko jakilec jałowe leci.
Ja Wam powiem tak, starszego syna karmiłam tylko ok tygodnia bo byłam chora brałam antybiotyk, a jak mogłam wrócić do karmienia to on nie chciał on płakał i ja też dlatego sobie obiecałam że drugie dziecko będę karmić choćby nie wiem co. Miałam zamiar pół roku i to był super okres na odstawienie, a w nocy do 7 miesiąca go karmiłam. Ale to nie prawda że na cycu dziecko nie choruje, a mój syn jak miał miesiąc wylądował w szpitalu z zapaleniem oskrzeli, masakra, a nie życzę nikomu takiego przeżycia
 
Do góry