reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

No mam nadzieję, że to o te skoki rozwojowe chodzi i lada chwila mnie zaskoczy. Pediatra trochę mnie ostatnio wkurzyła bo poubierała sie w maski, przyłbice, czepki, fartuchy, kalosze i co tam jeszcze miała pod ręką i ta wizyta może z 5 minut trwała. Nie wiem nawet czy w tym wszystkim co miała na sobie to go dobrze widziała ;) Generalnie jest zapóźniony o 2 miesiące, dobrze by było poćwiczyć żeby mu pomóc.
Na moje oko ma słabą prawą stronę, nie obraca się, sięga po zabawki ale bez szału i nie przekłada z ręki do ręki. Ręką sięga do kolana, stopy nie złapie, tyłek ledwo podnosi, taki ociężały jest a waga w normie, nie jest gruby ani duży. Tak jak pisałam Mai wszystkie moje dzieci wcześniaki i wszystkie wolno szły do przodu ale z nim to co innego, wyczekany, wystarany i pod czujną obserwacją ;)
No to jest wkurwia...... teraz my jak bylismy na szczepieniu to prz3z body badala i to hest tak ze sie zapomni co sie chcialo zapytac jak widzisz ich pospiech na odpieprz szybko i zmykaj
 
reklama
Siostra ma blizniaki z 32 tyg i dlugo fajnie sie rozwijaly i super sprawne byly a w pewnym momencie szok bo nie mowia jakby nie rozumialy i ogolniie podejrzejie autyzmu itp. Wyszlo , ze powinni miec rehabilitacje od poczatku, cwiczyc polkule itp. Dluo to trwalo i wyrownali pieknie ale tyle stresu, ktory mozna bylo zaoszczedzic. Dobry pediatra to skarb!
 
Nelja błagam no... 51 kg
Te 51 kg to było jakieś 3 lata temu , teraz dupsko urosło jak ta la la 🙄😉

Dziś mam szczepienie jak ja nie lubie szczepien (odra ,swinka ,rozyczka)
Trzymaj się kochana na tych szczepieniach , ja płakałam razem z dzieckiem - nie lubię

Rzeczywiście dawno wieści o Zosi nie było 🤔
 
Cześć Dziewczyny,
Mały niedzielny Książe zawitał o 9.40😁 Waga 3450.
przepraszam za ciszę, ale myślałam tylko o tym kiedy umrę.
Bóle od 1ej regularne ale takich nie pamiętam, o takiej mocy.
Poród zakończył się luksusowo bo w wannie😁 jestem zmęczona ale mega szczęśliwa 🤩
Gratulacje super że już po wszystkim.

UUU to teraz następna jestem ja. :)
 
Wczoraj płakała nam od 9 wieczorem do 3.30 rano.... padliśmy ze zmęczenia, a tu o 10.30 mielismy gosci...i jeszcze na dpacer chcielismy pójść, bo piękna pogoda była... w każdym razie padam twarz!
Ale wczoraj poznalismy jedną z przyczyn jej płaczu,coś jest nie tak z moim mlekiem, a właściwie sprawdziliśmy, że niby cycki kem ogromne (naszy skromnym zdaniem), a mleka brak lub jest go bardzo niewystarczająco... od wczorajszej nocy dokarmiamy ją mlekiem modydikowanym🤔🤷‍♀️ i dziś śpi i nie szuka cyca ... na razie.
to ja miałam tak podobnie jak Ty
teraz też mleko mm kupię 1 opakowanie w razie czego.
 
reklama
Mam nadzieje, ze waszej samopoczucie dzis jest lapse niz moja... rano eufiria a teraz mega spadek energii ( inna kwestia, że corcia dzis wstala dzis o 2 I grasowala do 5. Poczym zasenela na 2 godziny I ponownie wstala :( ahh zero litosci nad matka ;) boli mnie brzuch jak na okres I z prawej strony... aplikacja oszlala I przesunela termin owulacji o 2 dni niewiedziec czemu, piersi bola a nastepna @ dopiero 24 :( juz przestaje ogarniac.
 
Do góry