reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dziewczyny, jeszcze raz WSZYSTKIM bardzo dziękuję za życzenia, mam nadzieję, że się wszystkie wkrótce spełnią, bo się wieczorem bardzo "nachodziłam", żeby w końcu coś się ruszyło, bo ile można czekać.
I załączam Wam dowód, że tort był i że jestem prawdziwą czterdziestką😍🥰
100 lat, spełnienia marzeń i szybkiego porodu ❣️
 
reklama
Wow, no to czekamy na efekt🥰
Ja z powodu imprezy urodzinowej córki (18-stka) a potem papierkowej pracy (niestety) nie zaglądałam wczoraj na forum i nie zdążyłam złożyć życzeń, więc teraz życzę: jeśli jesteś w trakcie to szybkiego i łatwego porodu, a tak poza tym to cudownego macierzyństwa🥰
 
2h urodzinowy spacer, odpadł czop do końca, wróciliśmy jeszcze na pół godz. pochodzić, pobiegałam po schodach, parter - 1 piętro, skurcze, 1.30 silne skurcze, szpital, KTG, porodówka, znieczulenie, uffff dlatego mam siłę kontynuować telenowelę pt. "Kwiatek może w końcu urodzi..." 🤷‍♀️🙃🙂😉, "mąż" pobiegł do domu po drugą walizkę i potem ze mną zostaje😃😀. Teraz trzymajcie we śnie kciuki za nas🤞. Jak dojdę do siebie to napiszę😀. W k9ńcu może będę mogła ogłosić światu mòj 9cio miesięczny sekret❤.
 
2h urodzinowy spacer, odpadł czop do końca, wróciliśmy jeszcze na pół godz. pochodzić, pobiegałam po schodach, parter - 1 piętro, skurcze, 1.30 silne skurcze, szpital, KTG, porodówka, znieczulenie, uffff dlatego mam siłę kontynuować telenowelę pt. "Kwiatek może w końcu urodzi..." 🤷‍♀️🙃🙂😉, "mąż" pobiegł do domu po drugą walizkę i potem ze mną zostaje😃😀. Teraz trzymajcie we śnie kciuki za nas🤞. Jak dojdę do siebie to napiszę😀. W k9ńcu może będę mogła ogłosić światu mòj 9cio miesięczny sekret❤.
@kwiatek250 trzymam kciuki i czekam na informacje i fotkę malusiej 😘
 
Ja robiłam nifty test,wyszedl w porządku,papa nie robiłam bo nifty dokładniejszy, oraz usg prenatalne to Standart owo. Też mam nadzieję że zdrowe, ja już za niecałe 4 tyg. CC.
To masz już dorosłe dzieci. 😁😜Moja ma 15lat córka.
Witaj Nadija_n. Moje dorosłe dzieci przyszły na świat przez CC. I teraz też będzie na pewno 3 CC. A co do badań prenatalnych jestem po pierwszych i wygląda na to że wszystko ok. Mimo wszystko jakiś lek pozostaje, przecież lekarze też się mylą.
 
reklama
Do góry