reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
No to Wy sobie nie odpuszczajcie tych owulacji, bo ja tu na newsy czekam😍🥰...
Obiecuje, to był ostatni raz 😉😁i to tylko dlatego żeby dać szanse działać wybijającym bakterie antybiotykom i wszelakim suplementom - w sumie i tak pewnie bez sensu, bo niby potrzeba aż 3 mies żeby wyprodukować lepsze plemniki. No ale ciul tam, niech będzie choć jeden, żeby nie było, ze tak na wariata wszystko 😉
 
Ale emocje no 😁
Ja ostatnie tygodnie miewałam nawet godzinę czy 2 regularne skurcze, które przechodziły po kąpieli 😂 ale za każdym razem wydawało się, że to już. Któregoś wieczora miałam znowu piękne co 10 minut a to już 38.6 dni było... I znowu się uspokoiło... Aż tu nad ranem chlustnely wody... Bez skurczy!
Tego kurcze nie zgadniesz.
Moja kuzynka z 3 dzieckiem miała lepsza niespodziankę. Termin był więc oddala starszych mamie, poszła na kontrolę a lekarz, że do porodu daleko, nie zanosi się... To zaprosili znajomych na piwo, chata wolna... Mąż i znajomi po piwku a ta mówi., że jakiś dziwny skurcz miała i idzie do ubikacji... Za chwilę był krzyk, Marcin łap dziecko! 😳
3 skurcze i dziecko wyskoczyło!
To dopiero szaleństwo 😂
masakra :D
 
Po wizycie: Mały waży około 2900, 36tc+5 (uwielbiam to liczenie), wszystko w porządku, wydajność łożyska, przepływy ok.
Jedynie co to ze względu na cukrzycę ciążową (a raczej jej podejrzenie) , jeśli do 39tc nie urodzę to moja gin da mi skierowanie do szpitala😭
I już stres mnie dopadł😔
 
Po wizycie: Mały waży około 2900, 36tc+5 (uwielbiam to liczenie), wszystko w porządku, wydajność łożyska, przepływy ok.
Jedynie co to ze względu na cukrzycę ciążową (a raczej jej podejrzenie) , jeśli do 39tc nie urodzę to moja gin da mi skierowanie do szpitala😭
I już stres mnie dopadł😔
No to może urodzimy w bardzo podobnym terminie i też fajnie będzie. Będziemy się wymieniać doświadczeniami😍
 
Po wizycie: Mały waży około 2900, 36tc+5 (uwielbiam to liczenie), wszystko w porządku, wydajność łożyska, przepływy ok.
Jedynie co to ze względu na cukrzycę ciążową (a raczej jej podejrzenie) , jeśli do 39tc nie urodzę to moja gin da mi skierowanie do szpitala😭
I już stres mnie dopadł😔
No to już tuż , tuż 🙂
Wszystko jest dobrze i wszystko będzie dobrze ! Sprobuj się nie stresować za bardzo 😉
 
Do wtorku się nie przemęczam(mój szpital przyjmuje od 37tc porody, i urodziny Córy 13go😀) a potem zaczynam trening : sprzątanie, spacery, chodzenie po schodach i przytulanie z moim Love 😁
Pomysły mile widziane😀
Eh.. Nie chcę leżeć na wywołaniu😔
Dziękuję Wam za wsparcie!
U mnie żadne metody nie działają...
 
reklama
No i od rana super wieści dziewczyny są już jedna noga na wylocie a reszta cierpliwie czeka 😉.No u mnie z cierpliwoscia słabo ale kiedyś się ta ciąża przecież skończy 😂😘Ja dzisiaj bardzo słabo spałam .Pourodzenia pierwszego dziecka miałam kamienie w woreczku żółciowym i później mi go usunęli -i od lat zmagam się z refluxem żółciowym .Normalnie biorę jakiś propranazol i jest lepiej ale teraz to mordęga .Może któraś wie czym bezpiecznie w ciąży złagodzić objawy refluxu albo mordujące zgagi bo to podobne leki nato działają .
Dziewczyny sorry za częste literówki ale w telefonie mam język norweski ustawiony i jak tylko się chwilkę załapie to mi wyrazy zmienia 😉🤗
 
Do góry