reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Ja miałam 3-4 lata starań, nadzei i strat. Wiem, że trudno ciągle czekać i wierzyć.
Ale udało się i jesteśmy już na finiszu ciąży czego i Tobie życzę. :-) :)
My też 4 lata temu straciliśmy, staraliśmy się tyle czasu i w październiku znowu strata.Teraz jestem w 22 tygodniu. Więc nie załamuj się, trzymam kciuki żeby się udało.
 
reklama
Kobietki wyniki mojej rezerwy wysmienite :) chyba ten z góry robi nam figle :) Koordynatorka dzisiaj mi powiedziaa ze dwa miesiace mamy sie starac na clo ..jak nie bedzie dzidzi to inv. dosłownie nie przypuszczałam ze takie numery beda ze czlowiek niby zdolny a tu psikus....
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :)
 
Kobietki wyniki mojej rezerwy wysmienite :) chyba ten z góry robi nam figle :) Koordynatorka dzisiaj mi powiedziaa ze dwa miesiace mamy sie starac na clo ..jak nie bedzie dzidzi to inv. dosłownie nie przypuszczałam ze takie numery beda ze czlowiek niby zdolny a tu psikus....
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :)
to super to trzymamy kciuki moze naturalsik wam sie trafi :)
 
To dopieto poczatek naszej drogi :-) :) Dokładnie nie wiem , gdyż moje cykle po poronieniu były byle jakie. Choć ostatnio co 21 dni . Ale test w dniu @ był negatywny i 5 dni po również. Dopiero 2 lipca odwazylam się zrobić trzeci. Wyszły mega grube krechy. W aplikacji wychodzi 5/6 tydzień.
Wizytę pierwsza mam 19 lipca. Wtedy dopiero wszystko się wyjaśni.
A w którym tygodniu poroniłas jeśli mogę zapytać ? Ja w styczniu tez straciłam maluszka i można powiedzieć ze mi teraz uregulował się okres ale ciąży nadal brak.. super ze ci się udało i witaj wśród nas :)
 
Kobietki wyniki mojej rezerwy wysmienite :) chyba ten z góry robi nam figle :) Koordynatorka dzisiaj mi powiedziaa ze dwa miesiace mamy sie starac na clo ..jak nie bedzie dzidzi to inv. dosłownie nie przypuszczałam ze takie numery beda ze czlowiek niby zdolny a tu psikus....
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :)

Kochana a ile masz lat ?? Ja teraz myśle zrobić badanie tej rezerwy ale myśle ze u mnie to już słabo będzie :)
 
Melduje się kobietki jak na razie cisza :) ale chociaż wróciły moje cykle :) odstawiłam clo brałam 4 cykle i nic wiec teraz nie biorę nic taki luzik podczytuje forum ale już bez emocji i smutku, może zrobię rezerwę jak mi doktorek zalecił żeby sprawdzić kontrolnie,noga moja jeszcze 6 tyg uwięziona będzie w tej ortezie ponieważ więzadła miałam powyrywane a one zrastają się do 10 tyg od operacji mija dopiero 4 tyg wiec jakieś 5-6 tyg będą druty ale wole już to niż znowu operacje, za dwa tyg mogę sobie na pięcie jakoś chodzić byle nie obciążać tego co było zepsute a kiści są super nastawione widziałam na rtg,od srody zaczynam rehabilitacje tego co zastygło czyli palce staw nogi stopy żeby nią ruszać no i mięśnie .. jak będę mogła już obciążać stopę to kolejne rehabilitacje także to trochę czadu minie. Ale będę bez drutów i tej ortezy to będzie już dobre pójdę sobie na siłownie na rowerek to mięsień łydki zacznie pracować jak i reszta mięśni a stopa nie będzie obciążania tak jak przy bieganiu bo to akurat nie będzie jeszcze wskazane, za rok przebiegne maraton taki mam plan, chyba ze Bozia da dzidziusia to przebiegne go za dwa lata. :)
 
Witam:) Jestem tu nowa:) Mam skończone 41 lat i oboje z mężem podjęliśmy decyzję że teraz jest odpowiedni czas by w naszym życiu pojawiła się dzidzia:) Do tej pory unikaliśmy ciąży z różnych powodów życiowych niestety:( Właściwie byłam już oswojona z myślą że nie zostaniemy rodzicami, ale chyba ostateczną decyzję by jednak spróbować podjęłam gdy na świecie pojawił się kilka miesięcy temu synek mojej siostry-wręcz oszaleliśmy na jego punkcie:) Bardzo boję się że jednak się nie uda-obawiam się też odrobinę o reakcję rodziny-że w tym wieku nam się zachciało.... W poniedziałek mam wizytę u ginekologa zobaczymy co powie.
 
reklama
Kobietki wyniki mojej rezerwy wysmienite :) chyba ten z góry robi nam figle :) Koordynatorka dzisiaj mi powiedziaa ze dwa miesiace mamy sie starac na clo ..jak nie bedzie dzidzi to inv. dosłownie nie przypuszczałam ze takie numery beda ze czlowiek niby zdolny a tu psikus....
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :)
Witam:) Jestem tu nowa:) Mam skończone 41 lat i oboje z mężem podjęliśmy decyzję że teraz jest odpowiedni czas by w naszym życiu pojawiła się dzidzia:) Do tej pory unikaliśmy ciąży z różnych powodów życiowych niestety:( Właściwie byłam już oswojona z myślą że nie zostaniemy rodzicami, ale chyba ostateczną decyzję by jednak spróbować podjęłam gdy na świecie pojawił się kilka miesięcy temu synek mojej siostry-wręcz oszaleliśmy na jego punkcie:) Bardzo boję się że jednak się nie uda-obawiam się też odrobinę o reakcję rodziny-że w tym wieku nam się zachciało.... W poniedziałek mam wizytę u ginekologa zobaczymy co powie.
Witaj trzymam kciuki za pozytywme wiesci
 
Do góry