reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dziewczyny, czy któraś brała encorton przy staraniach , jak samopoczucie po nim?
Bromergon wiem ze można zamienić na inny bardziej przyjazny .
Ja obecnie jestem na etapie starań , od euforii po rozpacz czy tym razem się uda.
Trochę inne leki ,ale czy to wystarczy ?
Ja brałam encorton. Czułam się po nim dobrze. Przed brałam dawkę 5mg a w ciąży 10mg do chyba gdzieś 15 tygodnia, potem miałam zmniejszyć na 5mg i zakończyć z końcem 20 tc.
 
reklama
no kazala zrobic badania immuno .. na zespol antyfosfolipiodowy
bo ja zachodze w ciaze natychmiast ... prawie od myslenia tylko a po tygodniu czyli w 5tc beta przestaje rosnac :(:( wiec cos z implantacja ..w listopadzie ciaze utrzymalam do 8tc ale w 6 tc zaczelam plamic i dowiedzialam ze beta zle rosla :(:( mialam tylko 500 jed a po 2 dniach tylko 700 :(
To tak jak u mnie - zachodziłam i traciłam szybko.. zwykle 6-7 tydzień.. u mnie chyba winne były kiry..
 
Jaanu jak sie czujesz?
Maja75, to chyba moja najgorsza ciąża jeśli chodzi o samopoczucie :( Choć od jakiegoś tygodnia mdłości są słabsze i rzadziej. Oby to był sygnał że idzie ku lepszemu. Czekam na piątkową wizytę - USG genetyczne, a chwilę później interpretacja Pappa (krew pobrana na poprzedniej wizycie). Zaczęłam 12 tydzień. Krwawienie już się nie powtórzyło. Wciąż się boję. Nienawidzę tego strachu :(
 
Maja75, to chyba moja najgorsza ciąża jeśli chodzi o samopoczucie :( Choć od jakiegoś tygodnia mdłości są słabsze i rzadziej. Oby to był sygnał że idzie ku lepszemu. Czekam na piątkową wizytę - USG genetyczne, a chwilę później interpretacja Pappa (krew pobrana na poprzedniej wizycie). Zaczęłam 12 tydzień. Krwawienie już się nie powtórzyło. Wciąż się boję. Nienawidzę tego strachu :(
No strach jest nie dobry, Ale my po przejściach to chyba do rozwiązania będziemy się bać.
 
Dziewczyny co polecacie ma hemoglobine mam 11,8 spada mi I zawsze mialam w ciazy z tym problem ,a przypomnialo mi sie jak wczoraj odebralam wyniki.
 
Maja75, to chyba moja najgorsza ciąża jeśli chodzi o samopoczucie :( Choć od jakiegoś tygodnia mdłości są słabsze i rzadziej. Oby to był sygnał że idzie ku lepszemu. Czekam na piątkową wizytę - USG genetyczne, a chwilę później interpretacja Pappa (krew pobrana na poprzedniej wizycie). Zaczęłam 12 tydzień. Krwawienie już się nie powtórzyło. Wciąż się boję. Nienawidzę tego strachu :(
Czekaj by byc madrzejsza prenatalme to inaczej genetyczne czy zas cos Innego?
 
reklama
Do góry