reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Witam,
czytam Was od pewnego czasu ale dzisiaj postanowiłam się przedstawić. W wieku 28 lat urodziłam bliźnięta, w wieku 36 córkę, w lutym tego roku poroniłam w 10tc. Mam 40 lat, starania możemy zacząć od czerwca. Z jednej strony jest we mnie ogromna chęć jeszcze raz spróbować, z drugiej ogromny strach i rezygnacja kompletna. Wierzę jednak, że stanę na nogi i będę aktywnie się starać a już dzisiaj wszystkim Wam tutaj kibicuję serdecznie.
Trzymam mocno kciuki, byś znalazła siłę do kolejnych starań i życzę z całego serca kolejnego maleństwa pod twoim sercem!
 
reklama
Hej kobietki [emoji16] miałam dziś USG trzeciego trymestru u tego doktora Dudarewicza w Łodzi i nie uwierzycie .... Nie ma śladu po łożysku przodującym [emoji16][emoji3] jeszcze jestem w szoku. Synek leży główka do dołu centralnie na szyjce a szyjka ma ...uwaga : 4, 86 cm[emoji849]hehe także cesarki nie będzie, uff. Dziś jest 29+2 a wg USG 31+4. Waga 1698, wiadomo mniej więcej.Ten lekarz jest super, wszystko posprawdzal, każda żyłkę tetnice widać było. Przepływy po dwa razy . Dzidziulek zdrowiutki[emoji3][emoji8][emoji7] bardzo ładnie współpracował a samo badanie trwało ponad pół godziny. Ciekawe co powie mój prowadzący w poniedziałek (nie przyznam się że bylam na tym badaniu bo wg niego jest niepotrzebne) i czy zauważy różnice w położeniu łożyska. A to mój synek ( ze zdjęcia cały tatuś [emoji8])Zobacz załącznik 957332Zobacz załącznik 957333
Super :-) :) bardzo się cieszę że wszystko w porządku i jaki piękny buziak synusia:biggrin2:
 
Cześć dziewczyny. Dawno nie pisałam. Chciałam tylko powiedzieć, że 11 lutego na świat przyszła moja córka. Urodziła się w 36 tygodniu ciąży, ale miała 10 pkt. w skali Apgar. Ważyła 2440 i miała 51cm. Rodziłam przez cesarskie cięcie, bo i poprzednie porody takie były. Mała długo miała żółtaczkę, teraz zmaga się z anemią ale jest słodka. A ja jestem bardzo szczęśliwa. Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za wszystkie staraczki i ciężaróweczki.
Gratulacje ogromne:-) :) cieszę się że córeczka jest bezpiecznie w Wami. Jest śliczna :biggrin2:
 
reklama
Do góry