reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Magda mama ja tez mam czasami takie mysli ... ze przeciez 4 lata temu urodzilam ostatnie dziecko to nie tak dawno i co sie stalo ze teraz moj organizm odrzuca zarodki :( :( moze daje mi do zrozumienia ze juz starczy ? ze nie powinnismy miec juz wiecej dzieci bo cos bedzie nie tak :( :(
na razie nic nie planuje. robie badania i bede decyodwac co dalej jak juz bede miala wyniki

Niewytlumaczalne to wszystko niesrety

U mnie 6 lat staran wkoncu ivf na szcxescie udane
A 6 mscy po cc cud test znow pozytyw
 
reklama
Hej kobietki [emoji16] miałam dziś USG trzeciego trymestru u tego doktora Dudarewicza w Łodzi i nie uwierzycie .... Nie ma śladu po łożysku przodującym [emoji16][emoji3] jeszcze jestem w szoku. Synek leży główka do dołu centralnie na szyjce a szyjka ma ...uwaga : 4, 86 cm[emoji849]hehe także cesarki nie będzie, uff. Dziś jest 29+2 a wg USG 31+4. Waga 1698, wiadomo mniej więcej.Ten lekarz jest super, wszystko posprawdzal, każda żyłkę tetnice widać było. Przepływy po dwa razy . Dzidziulek zdrowiutki[emoji3][emoji8][emoji7] bardzo ładnie współpracował a samo badanie trwało ponad pół godziny. Ciekawe co powie mój prowadzący w poniedziałek (nie przyznam się że bylam na tym badaniu bo wg niego jest niepotrzebne) i czy zauważy różnice w położeniu łożyska. A to mój synek ( ze zdjęcia cały tatuś [emoji8])Zobacz załącznik 957332Zobacz załącznik 957333

Suuuuper bo moja pieresza ciaza lozysko przodujace krew co chwile i zagrozenie nigdy sie nie podnioslo i cc emergenza w 35 tc :// nie zycze
 
Dziewczyny, czy któraś brała encorton przy staraniach , jak samopoczucie po nim?
Bromergon wiem ze można zamienić na inny bardziej przyjazny .
Ja obecnie jestem na etapie starań , od euforii po rozpacz czy tym razem się uda.
Trochę inne leki ,ale czy to wystarczy ?

Nie bralam
Ja bralam menopur i cetrodite225
Czulam sie po nich okropnie senna i nerwowa
 
Cześć dziewczyny. Dawno nie pisałam. Chciałam tylko powiedzieć, że 11 lutego na świat przyszła moja córka. Urodziła się w 36 tygodniu ciąży, ale miała 10 pkt. w skali Apgar. Ważyła 2440 i miała 51cm. Rodziłam przez cesarskie cięcie, bo i poprzednie porody takie były. Mała długo miała żółtaczkę, teraz zmaga się z anemią ale jest słodka. A ja jestem bardzo szczęśliwa. Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za wszystkie staraczki i ciężaróweczki.

Gratulacje sliczna!!!!
 
Dzien dobry Kochane, ja tylko chciałam sie podzielić wiadomością ze 27.03 przez cc przyszedł na świat nasz synuś - Michał. 3210g i 52 cm naszego szczęścia. Jesteśmy w nim już wszyscy zakochani [emoji3590]
Cuda sie zdarzają, marzenia spełniają czego i Wam wszystkim życzę [emoji4]Zobacz załącznik 956885

Gratulacje slodziutki!!!
 
Dzien dobry Kochane, ja tylko chciałam sie podzielić wiadomością ze 27.03 przez cc przyszedł na świat nasz synuś - Michał. 3210g i 52 cm naszego szczęścia. Jesteśmy w nim już wszyscy zakochani [emoji3590]
Cuda sie zdarzają, marzenia spełniają czego i Wam wszystkim życzę [emoji4]Zobacz załącznik 956885
Gratuluję i dużo zdrówka dla Was! Przepiękny chłopczyk :)
 
Cześć dziewczyny. Dawno nie pisałam. Chciałam tylko powiedzieć, że 11 lutego na świat przyszła moja córka. Urodziła się w 36 tygodniu ciąży, ale miała 10 pkt. w skali Apgar. Ważyła 2440 i miała 51cm. Rodziłam przez cesarskie cięcie, bo i poprzednie porody takie były. Mała długo miała żółtaczkę, teraz zmaga się z anemią ale jest słodka. A ja jestem bardzo szczęśliwa. Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za wszystkie staraczki i ciężaróweczki.
Jest po prostu przepiękna :) Gratuluję !!!
 
reklama
Do góry