reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Maja75, to chyba moja najgorsza ciąża jeśli chodzi o samopoczucie :( Choć od jakiegoś tygodnia mdłości są słabsze i rzadziej. Oby to był sygnał że idzie ku lepszemu. Czekam na piątkową wizytę - USG genetyczne, a chwilę później interpretacja Pappa (krew pobrana na poprzedniej wizycie). Zaczęłam 12 tydzień. Krwawienie już się nie powtórzyło. Wciąż się boję. Nienawidzę tego strachu :(
Kochana doskonałe znam ten strach.. trzymaj się i myśl pozytywnie, wiem.. to trudne ale próbuj:) unikaj czytania niepokojących historii i pomalutku będzie lepiej.. już niedługo drugi trymestr- to już ryzyko straty spada:tak: A potem jakoś te tygodnie przyspieszają..
Napisz koniecznie po badaniu, podziel się radością :-) :)
 
Ostatnia edycja:
Kochane byłam wczoraj na usg połówkowym. Będziemy mieć kolejnego syna :biggrin2: wszystko wygląda w porządku- w główce, w brzuszku, w serduszku.. ponad 40 minut dokładnego sprawdzania i mierzenia. Nawet w głowce w środku jakieś pomiary.. szyjka, ilość wód też ok.
Warga i kręgosłup cały. Mały ziewał i przeżuwał coś:-D
 
Kochana doskonałe znam ten strach.. trzymaj się i myśl pozytywnie, wiem.. to trudne ale próbuj:) unikaj czytania niepokojących historii i pomalutku będzie lepiej.. już niedługo drugi trymestr- to już ryzyko straty spada:tak: A potem jakoś te tygodnie przyspieszają..
Napisz koniecznie po badaniu, podziel się radością :-) :)
Ja mam 6 maja, Ale też się boję i czym więcej czytam i myślę o tym to dzisiaj brzuch boli. Jaki człowiek głupi.
 
Kochane byłam wczoraj na usg połówkowym. Będziemy mieć kolejnego syna :biggrin2: wszystko wygląda w porządku- w główce, w brzuszku, w serduszku.. ponad 40 minut dokładnego sprawdzania i mierzenia. Nawet w głowce w środku jakieś pomiary.. szyjka, ilość wód też ok.
Warga i kręgosłup cały. Mały ziewał i przeżuwał coś:-D
Brumba, a ty już który tydzień?
 
Kochane byłam wczoraj na usg połówkowym. Będziemy mieć kolejnego syna :biggrin2: wszystko wygląda w porządku- w główce, w brzuszku, w serduszku.. ponad 40 minut dokładnego sprawdzania i mierzenia. Nawet w głowce w środku jakieś pomiary.. szyjka, ilość wód też ok.
Warga i kręgosłup cały. Mały ziewał i przeżuwał coś:-D
Wspaniale!!!! Gratulacje!!!
 
reklama
Kochane byłam wczoraj na usg połówkowym. Będziemy mieć kolejnego syna :biggrin2: wszystko wygląda w porządku- w główce, w brzuszku, w serduszku.. ponad 40 minut dokładnego sprawdzania i mierzenia. Nawet w głowce w środku jakieś pomiary.. szyjka, ilość wód też ok.
Warga i kręgosłup cały. Mały ziewał i przeżuwał coś:-D
Super
 
Do góry