reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Zazdroszczę Ci że potrafisz...ja za każdym razem myślę o wszelkich możliwych zagrożeniach...czasem myślę że to przez to że jestem dzieckiem lekarzy i od dziecka wiedziałam "więcej" niż inne dzieci i w domu przy obiedzie rozmawiało się głównie o chorobach :( najpierw rodzice, a później już razem ze starszym rodzeństwem.
Później moi rodzice robili moim dzieciom wszelkie możliwe badania - na wszelki wypadek...lepiej dmuchać na zimne...
Czasem nadmiar wiedzy może szkodzić :)
Wiara i modlitwa bardzo mi pomaga...
Bycie dzieckiem lekarzy napewno wyciska pewien ślad ;) ale tak jak piszesz czujne oko babci- lekarza które wychwyci wszystko u wnuczka- bezcenne.:-) :)
 
reklama
Witajcie nie bylo mnie pol dnia ,a tu lektury tyle do czytania.Relaksuje sie z mala kawka ,ale ide do ubikacji I pray podcieraniu troche krwi .I wiecie tak sobie mysle tu czlowiek mysli o badaniach ,a tu z drugiej strony do konca czloeiek nie wie jak sie potoczy to wszystko.
Brumba chyba bym musiala sir uczyc of Ciebie spokoju (oj a to mi by sie sprzydalo)
Ogolnie tez wolalabym jakies badania zrobic
Jestem padnieta I trzymajmy sir tu cieplo dziewczyny I co bo kto jak nie my .
Opisxe Wam po krotce tylko taka historie.Gdzies z 16lat przyjaznie sie z babka starsza ode mnie o 10lat .Wiecie ,ze ciaza nas poroznila .Wprost mi powiedziala ,ze nie umie tego zaakceptowac .Ze praca itp.,tyle lat naprawde dostawalam od niej wsparcie ,a w tej sytuacji sie nie sprawdzila.Nawet nie pofatyguje sue zadzwonić .Wysłała vodsapa czy żyje .Dlatego dla mnie ważne jest to forum bo tu chociaż mamy inne zdania to jednak się tak nie hejtujemy.
Ech te plamienia to zawsze stres..mam nadzieje że niegroźne..
Bardzo dziwna reakcja Twojej przyjaciółki- może to szok :-D może potrzebuje przegryźć sytuację kilka dni i znów będziecie dla siebie wsparciem. Może wcale sobie nie zdaje sprawy z tego co przeżywasz..
 
odebralam bete :(:( wedlug mnie juz spada :( tylko 45 :(:(
jade dzisiaj do immunologa :(:( masakra :(
zupelnie jak w zeszlym miesiacu
Jesteś pewna że juz spada? Który to dzień cyklu?
Ja zbadałam mutacje genetyczne, test obciążenia prolaktyny, nietolerancje pokarmowe, krzywe cukrową i insulinową, zespół antyfosfolipidowy, Ana, Anca, białko S i C i immunologiczne w szpitalu w Prokocimiu(allo mlr, kiry, test cytotoksyczny). Wykluczyłam nietolerancje z diety, brałam zmetylowane witaminy z grupy B, brałam Bromergon na obniżenie prolaktyny, suplementowałam wit. D3 oraz progesteron w drugiej fazie cyklu.. to tak w skrócie.
 
immunolog wlasnie zlecila mi bialko s , V laden , przeciwciala ktore musze zrobic juz teraz orazi komorki nk ktore mam zrobic dopiero za miesiac mam zrobic
 
Jesteś pewna że juz spada? Który to dzień cyklu?
Ja zbadałam mutacje genetyczne, test obciążenia prolaktyny, nietolerancje pokarmowe, krzywe cukrową i insulinową, zespół antyfosfolipidowy, Ana, Anca, białko S i C i immunologiczne w szpitalu w Prokocimiu(allo mlr, kiry, test cytotoksyczny). Wykluczyłam nietolerancje z diety, brałam zmetylowane witaminy z grupy B, brałam Bromergon na obniżenie prolaktyny, suplementowałam wit. D3 oraz progesteron w drugiej fazie cyklu.. to tak w skrócie.
Jesteś pewna że juz spada? Który to dzień cyklu?
Ja zbadałam mutacje genetyczne, test obciążenia prolaktyny, nietolerancje pokarmowe, krzywe cukrową i insulinową, zespół antyfosfolipidowy, Ana, Anca, białko S i C i immunologiczne w szpitalu w Prokocimiu(allo mlr, kiry, test cytotoksyczny). Wykluczyłam nietolerancje z diety, brałam zmetylowane witaminy z grupy B, brałam Bromergon na obniżenie prolaktyny, suplementowałam wit. D3 oraz progesteron w drugiej fazie cyklu.. to tak w skrócie.
spada na pewno albo baaardzo zle przyrasta :( ale wedlug mnie spada bo od wczoraj minely mi wszystkie objawy ciazowe a dzisiaj beta dopiero (ostatnio tez szybko spadala ) tydzien temu mialam 15 w 11dpo.

a powiedz mi dlugo bralas te wszystkie leki przed ta ostatnia ciaza ?
 
reklama
Kochana to moje 8 dziecko.. dwóch synów w domu, 5 dzieci w niebie a pod sercem wymodlony, wyczekany, wystarany cud :biggrin2:
No to u mnie 6 dziecko.Troje dzieci dwie córki i syn(wszyscy dorośli) , dwa aniołki w niebie i ten cud, na który czekamy.Musi być dobrze. Pozdrawiam i ślę buziaki
 
Do góry