reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Ja piję bezkofeinową, ale wogóle mnie nie ciągnie do kawki.
Kawę z kofeina tez można tylko nie należy przekraczać dwóch filiżanek dziennie.
Ja akurat kawoszka wiec kiedy byłam w ciąży pytalam o to lekarza. Po porodzie konsultowalam z położna ponieważ karmiłam piersia, zresztą nadal karmię, a nie chciałam szkodzić dziecku i zarazem sobie przyjemności odmawiac[emoji38][emoji4]
 
Wiesz co ja miałam poronienie w styczniu 02.01 i miesiaczke dostałam 26.02 i była ona wywoływana bolał mnie brzuch i była mega obfita bardzo nosiłam duże wkładki jak po porodzie i one przemalaky ponoć czasem ten pierwszy jest bolący czasem taki sam jak przed ciąża tez miałam łyżeczkowanie gdyż straciłam w 17 tc i musieli resztki łożyska chyba czyścić. Jeśli masz kochana obawy to idź do lekarza.
Dzięki za odpowiedź, dostałam dziś pierwszą miesiączkę po zabiegu więc pewnie dlatego tak mnie bolało i boli nadal.
Przykro mi z powodu bety, Trzymaj się.
 
Dziewczyny doradzcie zaczelo mi się coś robić z boku nad zębem na dziasle .Nie boli to mocno jak przycisne i tu moje pytanie.Lepiej podjechać co?Może mi coś zaradzi ,powiem wam jAkbym nie była to bym zaraz nie leciała
 
Kawę z kofeina tez można tylko nie należy przekraczać dwóch filiżanek dziennie.
Ja akurat kawoszka wiec kiedy byłam w ciąży pytalam o to lekarza. Po porodzie konsultowalam z położna ponieważ karmiłam piersia, zresztą nadal karmię, a nie chciałam szkodzić dziecku i zarazem sobie przyjemności odmawiac[emoji38][emoji4]
No widzisz, a ja nie mogę nawet zapachu znieść
 
Jesteś pewna że juz spada? Który to dzień cyklu?
Ja zbadałam mutacje genetyczne, test obciążenia prolaktyny, nietolerancje pokarmowe, krzywe cukrową i insulinową, zespół antyfosfolipidowy, Ana, Anca, białko S i C i immunologiczne w szpitalu w Prokocimiu(allo mlr, kiry, test cytotoksyczny). Wykluczyłam nietolerancje z diety, brałam zmetylowane witaminy z grupy B, brałam Bromergon na obniżenie prolaktyny, suplementowałam wit. D3 oraz progesteron w drugiej fazie cyklu.. to tak w skrócie.
Brumba brałas bromergon??? ja miałam w zeszłym roku tez przepisany przez gina ale miałam takie jazdy po nim ze zyc normalnie sie nie dało....miałam zaczac od 1/4 tabletki i dojsc do calej ale po tej małej dawce normalnie czułam sie jakbym umierala....
Od wczoraj biore progesteron...zobaczymy co bedzie...
 
reklama
spada na pewno albo baaardzo zle przyrasta :( ale wedlug mnie spada bo od wczoraj minely mi wszystkie objawy ciazowe a dzisiaj beta dopiero (ostatnio tez szybko spadala ) tydzien temu mialam 15 w 11dpo.

a powiedz mi dlugo bralas te wszystkie leki przed ta ostatnia ciaza ?
Przykro mi, że tym razem się nie udało. Wierzę że następnym się uda..
Wit. D i zmetylowane witaminy z grupy B brałam około pół roku w tym folian, acard też kilka miesięcy, Bromergon może ze 4 miesiące, progesteron na drugą fazę cyklu też ze 4 ale w tym cyklu kiedy zaszłam to może że 3 dni zarzyłam bo już nie chciałam się starać.. mieliśmy czekać na wizytę u immunologa.
 
Do góry