reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Witaj babydust to forum bardziej optymistyczne niż tamto o poronieniach a ja teraz potrzebuję dużej dawki optymizmu. Muszę poczuć, że 40 lat to jeszcze nie starość ;)
Tymczasem czekam na pierwszą @ po zabiegu. Taki pierwszy mały kroczek ku normalności.
No i trzymam ciągle kciuki aby przez 9 miesięcy u Ciebie @ nie było
Witaj Tojaka wprawdzie nie do mnie się zwracasz ale chciałam Ci powiedzieć, że cieszę się, że trafiłaś na nasze forum i że znajdziesz tu wiele wsparcia i zrozumienia jeśli zechcesz z nami zostać, do czego Cię serdecznie zachęcam :biggrin2:
Wiele z nas wie co to strata.. Ale też chyba wszystkie jesteśmy po 40stce albo zdecydowana większość- część się stara, część nosi pod sercem część zagląda żeby powiedzieć jak rosną ich pociechy:) więc 40stka to nie starość :-D
 
reklama
Witam,
czytam Was od pewnego czasu ale dzisiaj postanowiłam się przedstawić. W wieku 28 lat urodziłam bliźnięta, w wieku 36 córkę, w lutym tego roku poroniłam w 10tc. Mam 40 lat, starania możemy zacząć od czerwca. Z jednej strony jest we mnie ogromna chęć jeszcze raz spróbować, z drugiej ogromny strach i rezygnacja kompletna. Wierzę jednak, że stanę na nogi i będę aktywnie się starać a już dzisiaj wszystkim Wam tutaj kibicuję serdecznie.
Witaj i rozgość się :-) :) już do Ciebie pisałam a ten Twój post zobaczyłam dopiero teraz, gdzieś mi umknął. Przykro mi z powodu Twojej straty, znam ten ból z autopsji. I wiem też, że po pewnym czasie jest lepiej.. I wracają siły żeby znów walczyć. Będzie dobrze :)
 
Witam,
czytam Was od pewnego czasu ale dzisiaj postanowiłam się przedstawić. W wieku 28 lat urodziłam bliźnięta, w wieku 36 córkę, w lutym tego roku poroniłam w 10tc. Mam 40 lat, starania możemy zacząć od czerwca. Z jednej strony jest we mnie ogromna chęć jeszcze raz spróbować, z drugiej ogromny strach i rezygnacja kompletna. Wierzę jednak, że stanę na nogi i będę aktywnie się starać a już dzisiaj wszystkim Wam tutaj kibicuję serdecznie.
Witaj :)
jak widzisz wszystkie jesteśmy po jakiś przejściach i tylko jedno pragnienie zostać mamą...
Walczymy kochana, walczymy. Tobie też najlepszego- będziemy wspierać :)
 
Jutro termin @ a ja mam pełno śluzu w pochwie kurczę patrzę ciagle na wkładkę a tam nic zmylne sygnały kurde nie wiem serio zakręcona jestem. Poczekam kilka dni i najwyżej zrobię betę .
 
reklama
Magdamama ja swoje ciaze po sluzie wlasnie poznaje :) a ty nie powinnas zaczac duphastonu brac jak tylko IIkreski zobaczysz ? w terminie @ juz testy sa miarodajne :) trzymam kciuki :)
 
Do góry