reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Dziękuję serdecznie Kochana:-) :)
Co u Ciebie?
@Brumba jestem po "babskiej" operacji i niestety odpuściłam starania. Strasznie to przeżyłam, ale takie jest życie.
Tak mnie dziś coś "naszło" aby wejść na forum a tutaj tyle dobrych informacji. Cieszę się dziewczyny z Wami, z tymi które znam i tymi których nie znam, że oczekujecie na maleństwa. Bądźcie zdrowe, bo to najważniejsze. Buziaki dla Was wszystkich:-*
 
@Brumba jestem po "babskiej" operacji i niestety odpuściłam starania. Strasznie to przeżyłam, ale takie jest życie.
Tak mnie dziś coś "naszło" aby wejść na forum a tutaj tyle dobrych informacji. Cieszę się dziewczyny z Wami, z tymi które znam i tymi których nie znam, że oczekujecie na maleństwa. Bądźcie zdrowe, bo to najważniejsze. Buziaki dla Was wszystkich:-*
Fajnie że zajrzałaś- miło Cię widzieć :-) :)
Ale zabieg się udał i wszystko w porządku fizycznie? Mam nadzieję, że i Tobie zdrowie dopisuje. Wyobrażam sobie jak trudne musiało być dla Ciebie podjęcie decyzji o zaprzestaniu starań..
Ściskam Kochana:)
 
A więc tak wczoraj na wizycie podejrzenie ciąży pozamacicznej dziś badanie hcg a po południu do niego
@Maja75 a kiedy miałaś ostatnio @? Pewnie nie widział gin jeszcze pęcherzyka w macicy ? chyba jeszcze za wcześnie jest bo to dopiero 30-31 DC ? Ja poszłam zaraz po teście w 27 ale nawet mnie nie badała bo to za wcześnie żeby coś zobaczyć ,ja poszłam tylko po leki ,tydzień później był dopiero maleńki pęcherzyk jeszcze bez zarodka ,zrób betę i powtórz za dwa dni jak przyrasta ,bądź dobrej myśli ,trzeba czekać ,trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się ułożyło kochana
 
reklama
Do góry