reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
W ogóle nie mam smaku nie chce mi się jeść.Wiem muszę .Miała tak któraś?

@Maja75 gratulacje [emoji4] to tylko potwierdza ze ciąża zawsze potrafi zaskoczyć, nawet te z nas które się o nią starają [emoji6] leki czytałam ze już skonsultowałaś, nie znam się na nich ale zapewne najlepiej stopniowo je odsunąć.
Co do jedzenia to spokojnie, póki co nie musisz się do niczego zmuszać, to dopiero początek i potrzeby Maleństwa są niewielkie. Odpoczywaj i się wysypiaj przede wszystkim, to na pewno Ci się przyda.

Mnie już niewiele zostało, do terminu porodu niecały miesiąc, podczytuje Was ale denerwuję się już wyczekiwaniem...
 
reklama
Do góry