reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Kurcze aż się cofnelam kilka postów żeby doczytać , wczoraj miałaś dopiero 30 DC to wręcz niemożliwe żeby coś już było widać ,na jakiej podstawie podejrzewa pozamaciczna ? No co za lekarz ,nie powinien Cię straszyć na tym etapie bo jest za wcześnie żeby wyrokować ,daj znać jak beta ,u mnie ta pierwsza była 112
 
reklama
moje dzieciaki też szybko zaczęły mówić, córa na 1,5 roku zaczynała już budować zdania i miała naprawdę zaskakująco duży zasób słów a ten gapcio mały nic [emoji16] od dwóch dni za to każde zdanie zaczyna od: mama!!! po czym następuje długa wypowiedź (po japońsku chyba? [emoji1]), dwie sekundy ciszy i znowu: mama!! i nawijka [emoji23] strasznie śmiesznie mu to wychodzi a gęba to mu się cały dzień nie zamyka [emoji1]
my jedzeniowo wszystko ale z umiarem, młody jest alergikiem więc jajek, orzechów, kakao etc. staramy się unikać
teraz na przykład straciliśmy czujność na chwilę bo tak już było dobrze, że dostał w sobotę dwa kęsy jajecznicy, jakiś jogurt truskawkowy i gryza kanapki z miodem i tak go wysypało, że dzisiaj galopem do pediatry lecieliśmy
pani doktor stwierdziła, że to typowa alergia pokarmowa i młody przechodzi na ścisłą dietę [emoji849]
ech... jak nie urok to.... [emoji57]

@Maja75 super!!! gratulacje!!! [emoji16][emoji16][emoji16] trzymam kciuki! ja przed ciążą i na początku byłam w fatalnym stanie psychicznym (chyba nawet tu się wyżalałam), ale z czasem się uspokoiłam i zaczęłam wszystko widzieć w jaśniejszych barwach [emoji6] na końcówce już było ok, a kupowanie ciuszków i wybieranie mebelków to już w ogóle sama przyjemność i super terapia odstresowująca [emoji1] będzie dobrze [emoji106][emoji106][emoji106]
Te pokarmówki to okropieństwo. Mój siostrzeniec miał na pomidory i banany, które niby nie uczulają. Dziś chłopak ma 12 lat ale z tego wyrósł. U nas jadł sos pomidorowy i pił sok gdzie w składzie był banan ale nic mu nie było więc na mojw oko alergia dawno zażegnana.Choć moja siostra nadal mu tego nie podaje i wmawia sobie, że dzieciak ma nadal alergie. Moją córkę kiedyś wysypywało po orzeszkach.
Mam nadzieje, ze i u Was za jakiś czas przejdzie. Choc moim niby uczula. Jeszcze mojemu maluchowi nie podawałam i jeszcze przez jakiś czas się wstrzymam.
Co do nawijania po chyba chińsku to tez czasami puści takie przemowy zwłaszcza po przebudzeniu. Małe gadułki.
 
A więc tak wczoraj na wizycie podejrzenie ciąży pozamacicznej dziś badanie hcg a po południu do niego
A na jakiej podstawie ciążą pozamaciczna? Przecież nie ma jeszcze możliwości zobaczenia pęcherzyka.. bo jest zdecydowanie za wcześnie..u mnie lekarze nigdy przez 6 tygodniem usg nie chcieli robić. Na przestrzeni tych moich wielu ciąż. Moje w tej ciąży było w 6t2d i był pęcherzyk z zarodkiem ale ja mam bardzo wcześnie owulację- 11 dnia cyklu. Nie wiem dlaczego Cię lekarz straszy:crazy:
Jakby mało Ci było stresu. Bądź dobrej myśli Kochana, trzymam mocno kciuki:tak:
 
Ostatnia edycja:
Kurcze aż się cofnelam kilka postów żeby doczytać , wczoraj miałaś dopiero 30 DC to wręcz niemożliwe żeby coś już było widać ,na jakiej podstawie podejrzewa pozamaciczna ? No co za lekarz ,nie powinien Cię straszyć na tym etapie bo jest za wcześnie żeby wyrokować ,daj znać jak beta ,u mnie ta pierwsza była 112
Moja pierwsza beta też 112:-) :)
 
Fajnie że zajrzałaś- miło Cię widzieć :-) :)
Ale zabieg się udał i wszystko w porządku fizycznie? Mam nadzieję, że i Tobie zdrowie dopisuje. Wyobrażam sobie jak trudne musiało być dla Ciebie podjęcie decyzji o zaprzestaniu starań..
Ściskam Kochana:)
Wiesz dużo pisania jeśli chodzi o zabieg. Ogólnie wszystko dobrze tylko stwierdzono mi dodatkowo endometriozę. Nie ukrywam, że było ciężko ale chyba bardziej psychicznie niż fizycznie.
Miłego dnia ;)
 
Jak to określił kropka i płyn ,a i miesniaki które jak stwierdził nie ma szans na dinoszenie zdrowej ciąży.Lekarz to ordynator.Mam dziś po południu do niego i zadzwoniłam do ginki do której chodziłam i ona mówi właśnie ze za wcześnie i ze moze mnie dziś przyjąć bo zwolnilo się miejsce.
 
Jak to określił kropka i płyn ,a i miesniaki które jak stwierdził nie ma szans na dinoszenie zdrowej ciąży.Lekarz to ordynator.Mam dziś po południu do niego i zadzwoniłam do ginki do której chodziłam i ona mówi właśnie ze za wcześnie i ze moze mnie dziś przyjąć bo zwolnilo się miejsce.
To super idz i daj znać ale myślę ze wszystko będzie ok ja tez chodzilam do ordynatora i różnie było tez nie do konca był tak dokładny. Trzymam kciuki☺
 
reklama
Jak to określił kropka i płyn ,a i miesniaki które jak stwierdził nie ma szans na dinoszenie zdrowej ciąży.Lekarz to ordynator.Mam dziś po południu do niego i zadzwoniłam do ginki do której chodziłam i ona mówi właśnie ze za wcześnie i ze moze mnie dziś przyjąć bo zwolnilo się miejsce.
Jasne. Mi specjalista w klinice leczenia niepłodności powiedział że w moim przypadku tylko kd. Od jego diagnozy urodziłam zdrowego synka i jestem w kolejnej ciąży! Nie daj sobie wmówić czyjegoś widzimisię!!!! To nie żadna diagnoza !
 
Do góry