reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

On tak na podstawie czegoś wyliczył ale jak zapisywał coś na kartce biorąc z usg dał mi 1:300 oczywiście dostałam skierowanie do genetyka tylko rejestrują w styczniu
Bede szukać dalej kogoś godnego polecenia.
Zrobię te Nifty amniopunkcję robi sie chyba w 16 tyg ? Nie wiem lekarz każe być dobrej myśli bo jest szansa ze będzie Ok. On tak myśli z medycznej strony jest to ryzyko. Tak sobie pomyślałam ze pare dni temu było tragicznie z sercem a dziś serce dobrze pracowało :) bo to mogło być przez krwiaka , wiec może i reszta tez tak sie ułoży ??
Nie martw się napewno sie ułoży trzymamy za Ciebie i dzidzie kciukasy. Pozdrawiam
 
reklama
Magdamama, niedawno znajoma urodziła zdrowego synka, a miała z Pappa ryzyko ZD 1 do 4.
Mi lekarz wyliczył na podstawie samego usg ryzyko 1 do 40. Pappa w ogóle bałam się robić. Potem popatrzył i mowi: ja w usg widziałem zdrowe dziecko, a u pani ryzyko podwyższył wiek(45lat)
Mam cudownego synka, w lecie skończył roczek.
Jestem pewna, że twój dzidziuś jest zdrowy.
Twój lekarz wie co mówi, będzie dobrze.
 
Magdamama, niedawno znajoma urodziła zdrowego synka, a miała z Pappa ryzyko ZD 1 do 4.
Mi lekarz wyliczył na podstawie samego usg ryzyko 1 do 40. Pappa w ogóle bałam się robić. Potem popatrzył i mowi: ja w usg widziałem zdrowe dziecko, a u pani ryzyko podwyższył wiek(45lat)
Mam cudownego synka, w lecie skończył roczek.
Jestem pewna, że twój dzidziuś jest zdrowy.
Twój lekarz wie co mówi, będzie dobrze.
Ja właśnie czuje to samo ten lekarz jest młody i chyba naukowo za bardzo podchodzi :) mój wiek zrobił swoje na pewno
 
Ja właśnie czuje to samo ten lekarz jest młody i chyba naukowo za bardzo podchodzi :) mój wiek zrobił swoje na pewno
Z pierwszym synem mowili mi , ze ciaza bez szans , ze pewnie jakies choroby genetyczne , balam sie ale nie watpilam ani chwile , ze sie urodzi i bedzie zdrowy , skoro i ty tak czujesz to pewnie tak bedzie ! Co ci tam jakies wyliczenia i satystyki ... skoro usg super, serduszko ok to olej statystyki !
Bierzesz magnez? On troche uspokaja...
 
Magdamama, niedawno znajoma urodziła zdrowego synka, a miała z Pappa ryzyko ZD 1 do 4.
Mi lekarz wyliczył na podstawie samego usg ryzyko 1 do 40. Pappa w ogóle bałam się robić. Potem popatrzył i mowi: ja w usg widziałem zdrowe dziecko, a u pani ryzyko podwyższył wiek(45lat)
Mam cudownego synka, w lecie skończył roczek.
Jestem pewna, że twój dzidziuś jest zdrowy.
Twój lekarz wie co mówi, będzie dobrze.
@Elka72 A długo się staraliście? Przepraszam że pytam ale jestem na etapie staran a wnioskuję że Ty zaszłaś w ciążę w podobnym wieku w jakim ja jestem teraz.
 
Z pierwszym synem mowili mi , ze ciaza bez szans , ze pewnie jakies choroby genetyczne , balam sie ale nie watpilam ani chwile , ze sie urodzi i bedzie zdrowy , skoro i ty tak czujesz to pewnie tak bedzie ! Co ci tam jakies wyliczenia i satystyki ... skoro usg super, serduszko ok to olej statystyki !
Bierzesz magnez? On troche uspokaja...
Tak biorę magnez od dnia kiedy serduszko biło za mocno i pije ogromne ilości magnezu :)
 
Cześć
Od jakiegoś czasu czytam Wasze forum- a dokładnie od czasu kiedy dowiedziałam się że jestem w ciąży. Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swojego grona.
mam na imię Basia i mam 41 lat. Moja ciąża jest nieplanowana. jest wielkim zaskoczeniem, powiem szczerze że na chwile obecna nie potrafię się nią cieszyć. Mam już 2 córki. Jedna 8 a jedna 7 lat. Życie wydawało się poukładane a tu taka niespodzianka. mam nadzieję że będziecie dla mnie wsparciem. Mąż wprawdzie mówi że będzie dobrze ale nie jest typem który wie co powiedzieć kiedy ja siedzę i płaczę. Czytając wasze historie pocieszam się że nie jestem jedyna która będzie miała dziecko w wieku 40+
Oczywiście gratuluje wszystkim szczęśliwym brzuchom i tym co już urodziły.
Zazdroszczę i życzę wszystkiego najlepszego dla Ciebie i fasolka niech rośnie.
 
Hej poczytuję was od jakiegoś czasu i chcę się przywitać.Mam 37 lat,dwóch synów w wieku 14 i 11 lat z poprzedniego związku(niestety po 12 latach moje małżeństwo się rozleciało przez alkohol,który dla mojego męża był wazniejszy niż rodzina)Obecnie z moim partnerem po roku bycia razem myślimy nad wspólnym dzieckiem.To raczej jego inicjatywa bo ja już swoje dzieci mam a on nie...ale im częściej o tym rozmawiamy,tym bardziej pragnę znów być mamą zaczełam się przygotowywać do ciąży choć mam wiele obaw i watpliwosci
Magdamama za Ciebie i twoje dzieciątko szczegolnie trzymam teraz kciuki.Musi być dobrze i będzie zobaczysz❤ Życzę powodzenia w zafasolkowaniu wszystkim starającym się kobietkom wyglada na to,że już w tym cyklu który właśnie mi się zaczął dołączę do was pozdrawiam
 
Byłam u lekarza i jedno co dobre to serduszko bije już Ok widocznie to przez krwiaka jak sama myślałam ... co do tych testów to zdarzają sie biochemiczne choroby genetyczne nie wykryje sie ZD niby w usg acz kolwiek lekarz twierdzi ze tylko raz mu sie to przytrafiło, nic go nie pokoji w usg jednak dla spokoju poradził zrobić Same te nimfy dam wam mój wynik tych badań może ktoś miał podobne? Nie mam szans 1:800 tylko 1:300 zle zrozumiałam dodając badanie krwi plus usg
Super wiadomość :) zobaczysz wszystko będzie dobrze.
 
reklama
Hej poczytuję was od jakiegoś czasu i chcę się przywitać.Mam 37 lat,dwóch synów w wieku 14 i 11 lat z poprzedniego związku(niestety po 12 latach moje małżeństwo się rozleciało przez alkohol,który dla mojego męża był wazniejszy niż rodzina)Obecnie z moim partnerem po roku bycia razem myślimy nad wspólnym dzieckiem.To raczej jego inicjatywa bo ja już swoje dzieci mam a on nie...ale im częściej o tym rozmawiamy,tym bardziej pragnę znów być mamą zaczełam się przygotowywać do ciąży choć mam wiele obaw i watpliwosci
Magdamama za Ciebie i twoje dzieciątko szczegolnie trzymam teraz kciuki.Musi być dobrze i będzie zobaczysz[emoji173] Życzę powodzenia w zafasolkowaniu wszystkim starającym się kobietkom wyglada na to,że już w tym cyklu który właśnie mi się zaczął dołączę do was pozdrawiam
Dołączaj juz dzisiaj tutaj sa kobiety ogolnie 40 latki bez wzgledu czy staraja sie o dziecko czy je posiadaja czy moze juz noszą pod serduszkiem. Witaj. Rozgość się.
 
Do góry