reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Znalazlam

@Magdamama nie ma co szukać u doktora goofle bo zaraz wszystkie z Toba będziemy swirowac. Nie jest jeszcze pozno. Dzwoń do swojego lekarza!!! Na pewno zrozumie że chcesz spokojnie przespać noc. I pamietap pappa to tylko statystyka!!!
Wysłałam mu wynik być może ma dyżur albo poród przyjmuje bo zaraz odpisuje albo dzwoni muszę czekać .
 
reklama
Hej dziewczyny, ja jestem po prenatalnych. Trafiłam na super lekarkę, weszliśmy wszyscy tj. ja, mąż i nasza najmłodsza córa. Wszystko dokładnie opisala, pokaxywala , serduszko słyszeliśmy. Z USG powiedziała że bardzo niskieo ryzyko wad. NT 1,00 wg niej im mniej tym lepiej bo to i tak się.ma wchłonąć. Nosek super widoczny. Termin z 13 na 9 czerwca. I na 75 procent mamy chłopca[emoji6] a to mój mały bąbelek
IMG_20181205_141354.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_20181205_141354.jpeg
    IMG_20181205_141354.jpeg
    44,3 KB · Wyświetleń: 738
@Magdamama spokojnie lekarz musi jeszcze te wyniki przeliczyć w specjalnym programie. kiedyś słyszałam że najlepiej jak te wyniki są właśnie koło 1,5 ale ile w tym prawdy to nie wiem. Ja będę miała wyniki z pappy w środę. W piątek mąż jedzie do odbierze, bo badania robiłam w innej miejscowości.
 
Hej dziewczyny, ja jestem po prenatalnych. Trafiłam na super lekarkę, weszliśmy wszyscy tj. ja, mąż i nasza najmłodsza córa. Wszystko dokładnie opisala, pokaxywala , serduszko słyszeliśmy. Z USG powiedziała że bardzo niskieo ryzyko wad. NT 1,00 wg niej im mniej tym lepiej bo to i tak się.ma wchłonąć. Nosek super widoczny. Termin z 13 na 9 czerwca. I na 75 procent mamy chłopca[emoji6] a to mój mały bąbelekZobacz załącznik 922418
Gratuluję. Słodki mały bąbel...taki malusi człowieczek. Niech zdrowo rosnie[emoji7][emoji4]
 
Hej dziewczyny, ja jestem po prenatalnych. Trafiłam na super lekarkę, weszliśmy wszyscy tj. ja, mąż i nasza najmłodsza córa. Wszystko dokładnie opisala, pokaxywala , serduszko słyszeliśmy. Z USG powiedziała że bardzo niskieo ryzyko wad. NT 1,00 wg niej im mniej tym lepiej bo to i tak się.ma wchłonąć. Nosek super widoczny. Termin z 13 na 9 czerwca. I na 75 procent mamy chłopca[emoji6] a to mój mały bąbelekZobacz załącznik 922418
Cudenko !!!!!
 
cześć dziewczynki :) rzadko tu zaglądam a tu widzę dzieje się że ho ho :D
wszystkim zafasolkowanym gratuluję z całego serca, a za staraczki nadal trzymam kciuki :)
dla tych, które od niedawna na tym wątku przypomnę, że mi w tym roku stuknęło 43, a synka urodziłam rok temu
ciąża bezproblemowa, podobno książkowa i dużo lepiej ją przeszłam niż niejedna 20tka :D
mój synek kończy pojutrze rok i 3 miesiące i straszny z niego śmieszek :D
nic jeszcze nie mówi (tylko dużo po swojemu) i z tego i paru innych powodów pani neurolog skierowała nas ostatnio na diagnostykę w kierunku autyzmu :( to co przeżyłam dziewczyny przez ten miesiąc to moje, nikomu nie życzę... a najgorsze to czytać i "diagnozować" się w internecie...
całe szczęście okazało się, że to zaburzenia integracji sensorycznej i teraz rehabilitujemy się w tym kierunku, mamy różne zajęcia z fizjoterapeutami, neurologopedami etc.
no nic, oby do przodu ;)

@Magdamama trzymam kciuki za Ciebie, nic się nie martw, zrób Nifty (lub Harmony) dla świętego spokoju i zacznij cieszyć się ciążą :) będzie dobrze, Pappa to TYLKO STATYSTYKA! moja koleżanka (pierwsze i drugie dziecko urodziła po 40-tce) miała mocno podwyższone wszystkie parametry - dzieciaki są zdrowe i rezolutne :D
p.s. u dr Tomczyk-Małyjasiak prowadziłam swoją poprzednią ciążę, chodziłam do niej prywatnie bo bardzo jej ufałam, na NFZ do przychodni po drugiej stronie ulicy chodziłam tylko po skierowania ;)
chodzisz do niej czy byłaś tylko na usg?

@Chrząszczyk 1 jak tam maleństwo?? już nie takie maleństwo chyba, co? :D czas zasuwa kurka, mój jest taki duży już że jestem w szoku czasem jak na niego patrzę :D a do tego wygląda na dwa lata i w tym rozmiarze zresztą nosi ubranka ;) my od poniedziałku zaczynamy przygodę z państwowym żłobkiem (do tej pory korzystaliśmy z prywatnego punktu opieki krótko i parę dni w tygodniu) i chyba dopiero teraz będę mogła powiedzieć, że moje życie wskoczy z powrotem na poprzednie tory ;) wreszcie wracamy do poprzedniej organizacji czasowej a ja do pracy na pełen wymiar godzin, jupiiiiiii :D

dobra, idę walnąć gluta patelnią, nie chce zasnąć gamoń mały :D
 
Hej dziewczyny, ja jestem po prenatalnych. Trafiłam na super lekarkę, weszliśmy wszyscy tj. ja, mąż i nasza najmłodsza córa. Wszystko dokładnie opisala, pokaxywala , serduszko słyszeliśmy. Z USG powiedziała że bardzo niskieo ryzyko wad. NT 1,00 wg niej im mniej tym lepiej bo to i tak się.ma wchłonąć. Nosek super widoczny. Termin z 13 na 9 czerwca. I na 75 procent mamy chłopca[emoji6] a to mój mały bąbelekZobacz załącznik 922418
Super GRATULACJE❤
 
cześć dziewczynki :) rzadko tu zaglądam a tu widzę dzieje się że ho ho :D
wszystkim zafasolkowanym gratuluję z całego serca, a za staraczki nadal trzymam kciuki :)
dla tych, które od niedawna na tym wątku przypomnę, że mi w tym roku stuknęło 43, a synka urodziłam rok temu
ciąża bezproblemowa, podobno książkowa i dużo lepiej ją przeszłam niż niejedna 20tka :D
mój synek kończy pojutrze rok i 3 miesiące i straszny z niego śmieszek :D
nic jeszcze nie mówi (tylko dużo po swojemu) i z tego i paru innych powodów pani neurolog skierowała nas ostatnio na diagnostykę w kierunku autyzmu :( to co przeżyłam dziewczyny przez ten miesiąc to moje, nikomu nie życzę... a najgorsze to czytać i "diagnozować" się w internecie...
całe szczęście okazało się, że to zaburzenia integracji sensorycznej i teraz rehabilitujemy się w tym kierunku, mamy różne zajęcia z fizjoterapeutami, neurologopedami etc.
no nic, oby do przodu ;)

@Magdamama trzymam kciuki za Ciebie, nic się nie martw, zrób Nifty (lub Harmony) dla świętego spokoju i zacznij cieszyć się ciążą :) będzie dobrze, Pappa to TYLKO STATYSTYKA! moja koleżanka (pierwsze i drugie dziecko urodziła po 40-tce) miała mocno podwyższone wszystkie parametry - dzieciaki są zdrowe i rezolutne :D
p.s. u dr Tomczyk-Małyjasiak prowadziłam swoją poprzednią ciążę, chodziłam do niej prywatnie bo bardzo jej ufałam, na NFZ do przychodni po drugiej stronie ulicy chodziłam tylko po skierowania ;)
chodzisz do niej czy byłaś tylko na usg?

@Chrząszczyk 1 jak tam maleństwo?? już nie takie maleństwo chyba, co? :D czas zasuwa kurka, mój jest taki duży już że jestem w szoku czasem jak na niego patrzę :D a do tego wygląda na dwa lata i w tym rozmiarze zresztą nosi ubranka ;) my od poniedziałku zaczynamy przygodę z państwowym żłobkiem (do tej pory korzystaliśmy z prywatnego punktu opieki krótko i parę dni w tygodniu) i chyba dopiero teraz będę mogła powiedzieć, że moje życie wskoczy z powrotem na poprzednie tory ;) wreszcie wracamy do poprzedniej organizacji czasowej a ja do pracy na pełen wymiar godzin, jupiiiiiii :D

dobra, idę walnąć gluta patelnią, nie chce zasnąć gamoń mały :D
Współczuję nerwów ja parę lat temu też przechodzilam nerwowke jak diagnozowali syna .Pamiętam Cię bo ja tu jestem dalej jako staraczka .Wszystkiego dobrego.Pozdrawiam
 
reklama
Do góry