reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Wiecie co jest najdziwniejsze, że od owulacji do dzisiaj rana - miałam i bóle w podbrzuszu i obrzmiałe cycki i raz lepiej raz gorzej się czułam, a dzisiaj od południa nic :(
Powiem ci @Niutka43, że ja do samego testu to sie czułam jakbym za chwile miała dostać @. I bolało tu gdzie zawsze i bulgotało jak przed okresem, piersi, wszystko standardowo. Dlatego z tym testem sie nie spieszyłam bo czułam ze za chwile bedzie @ no a przecież już sie dość dobrze znam [emoji6] No i co? I w końcu pyk test bo cos sie przeciągało a tu kreski jak malowane.
Na te „objawy” na oko to jednak chyba nie ma co patrzeć, zawsze mogą człowieka skołować. Trzymamy kciuki.
 
reklama
@Niutka43 wiesz co ja ogolnie to tez miałam jak przed okresem ból cycek mndlosci zawroty głowy tak jak przed okresem wiec byłam pewna ze będzie .., tylko mnie zdziwił ten śluz ze on tak długo jest bo ja to go długo nie miałam bynajmniej tyle zeby wkładki nosić .. i dłonie mi sie jakieś dziwne zrobiły takie przezroczyste :) straszne opuchnięta twarz miałam czyli tez myśle okres :) okresu nie dostałam za to i tak 3 tyg nosze podpaski jak przy okresie lub po porodzie Także poczekaj te 3 dni które bedą dla ciebie pewnie długie...
A teraz napiła bym sie kieliszek czerwonego wina
 
To wynik
 

Załączniki

  • IMG_3693.jpg
    IMG_3693.jpg
    126,5 KB · Wyświetleń: 124
reklama
Do góry