reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Bylam na rozmowie z ordynatorem. Jak sie nie zacznie akcja wczesniej to 6.09 ide do szpitala i pewnie dzien pozniej zrobia mi cc. Jutro znowu smigam na ktg.
@Zasmucona jak sie czujesz?
@bietako -czy dostalas wynik?
Położyłam sie teraz i boli mnie podbrzusze i kregoslup dzis ledwo co dalam radę chodzic mam nadzieje ze sie cos zacznie..
 
Ja oś wczoraj w domu, dzis podjechałam ( w drodze na zakupy) do szpitala po wynik hist-pat a Pani ze mam iść pod gabinet lekarski ?!? Wiec siedzę i czekam w kolejce z różnymi myślami w głowie - wcześniejsze wyniki odbierałam tu w szpitalu i na tym się kończyło , nie wiem po co czekam - liczę że to nowe procedury szpitalne - siedzę jak na szpilkach ...
@bietako co u Ciebie, wszystko ok?

@Zasmucona myślę, że Ty już tulisz maleństwo do siebie ;)

Spokojnej niedzieli dziewczyny :)
 
No niestety jeszcze nie. Ale za to mam straszne nerwy co chwila odsylaja mnie do domu ktg wychodzi ok
Czy Ty juz jestes po terminie? Jaka jest szacowana waga dzidziusia?
Ja trafilam do szpitala, bo moj maluch przestal rosnac i jest w 3 percentylu. Pewnie mi zrobia cc, zeby rosl juz na zewnatrz. Martwie sie czy wszystko z nim ok.
 
reklama
Martkaaa5.. Bardzo mi przykro. Myślałam że razem będziemy z brzuchami latały, ale może ten cykl będzie Twój .Nadal trzymam kciuki
Też mam taką nadzieję bo też o tym samym myślałam ;)ten cykl pewnie mi odpadnie bo w terminie owulacji będę miała kolposkopię i pewnie trochę w staraniach będę musiała przystopawać ale październik jest mój 8-):D:D
 
Do góry