reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Czy Ty juz jestes po terminie? Jaka jest szacowana waga dzidziusia?
Ja trafilam do szpitala, bo moj maluch przestal rosnac i jest w 3 percentylu. Pewnie mi zrobia cc, zeby rosl juz na zewnatrz. Martwie sie czy wszystko z nim ok.
Ja termin mialam na 25 sierpnia waga dzidzi 3.600 we wtorek ide na oddział na prowokacje to bedzie 10 dni po terminie. Ruchy małego czuję wiec modlę się zeby wszystko było ok. Trzymam kciuki żeby u Ciebie poszło gładko i ekspresowo.
 
reklama
Czy Ty juz jestes po terminie? Jaka jest szacowana waga dzidziusia?
Ja trafilam do szpitala, bo moj maluch przestal rosnac i jest w 3 percentylu. Pewnie mi zrobia cc, zeby rosl juz na zewnatrz. Martwie sie czy wszystko z nim ok.
Japikole Chloe ,ale ty masz .Najpierw by utrzymac ,a teraz zas ze niby maly za maly.Prawda moze byc inn a np.blad w pomiarach.Tego Ci z calego serca zycze.Tylko wiem ten stres ,to czekamie.Moze jak tam jestes to sie bed a brac za Ciebie.
 
Japikole Chloe ,ale ty masz .Najpierw by utrzymac ,a teraz zas ze niby maly za maly.Prawda moze byc inn a np.blad w pomiarach.Tego Ci z calego serca zycze.Tylko wiem ten stres ,to czekamie.Moze jak tam jestes to sie bed a brac za Ciebie.
Moze byc blad pomiaru i oby byl w dol, tzn. zeby maly byl wiekszy, ale on moze byc tez mniejszy. Moze nadmiernie panikuje i mam nadzieje, ze juz niedlugo sie o tym przekonam. Tez mysle, ze dobrze, ze jestem w tym szpitalu i jednak juz chyba nie ma znaczenia czy maluch urodzi sie 4 dni wczesniej. Tzn.moze miec skoro nie rozwija sie juz prawidlowo.
PS. Dotychczas Leos rosl prawidlowo. Nie byl gigantem, ale rozwijal sie prawidlowo.
 
Moze byc blad pomiaru i oby byl w dol, tzn. zeby maly byl wiekszy, ale on moze byc tez mniejszy. Moze nadmiernie panikuje i mam nadzieje, ze juz niedlugo sie o tym przekonam. Tez mysle, ze dobrze, ze jestem w tym szpitalu i jednak juz chyba nie ma znaczenia czy maluch urodzi sie 4 dni wczesniej. Tzn.moze miec skoro nie rozwija sie juz prawidlowo.
 
Moze byc blad pomiaru i oby byl w dol, tzn. zeby maly byl wiekszy, ale on moze byc tez mniejszy. Moze nadmiernie panikuje i mam nadzieje, ze juz niedlugo sie o tym przekonam. Tez mysle, ze dobrze, ze jestem w tym szpitalu i jednak juz chyba nie ma znaczenia czy maluch urodzi sie 4 dni wczesniej. Tzn.moze miec skoro nie rozwija sie juz prawidlowo.
PS. Dotychczas Leos rosl prawidlowo. Nie byl gigantem, ale rozwijal sie prawidlowo.
Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok.
Podczytuje Was trochę na wrześniowych.
Pewnie błąd w pomiarach, ale kilka dni w tą czy tą to nie robi różnicy jak ciąża donoszona.
Daj znać jutro co lekarz powie.
Spokojnej nocki
 
Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok.
Podczytuje Was trochę na wrześniowych.
Pewnie błąd w pomiarach, ale kilka dni w tą czy tą to nie robi różnicy jak ciąża donoszona.
Daj znać jutro co lekarz powie.
Spokojnej nocki
Dziekuje :) nawet nie wiedzialam, ze moge sie tak stresowac tym maluchem i cala sytuacja.
Jutro pewnie sie wszystko powyjasnia i oby wszystko bylo dobrze.
 
Wynik odebrałam jest wszystko w porządku- w tygodniu idę na wizytę do swojego gina -i liczę, że potwierdzi to co usłyszałam i poczytałam w dokumentacji którą odebrałam w szpitalu :-)

Chloe.Chloe szósty zbliża się :-) trzymam mocno kciuki

Martkaaa5 oj niedobrze, ale co tam - kolejny miesiąc przed nami :-) ... październik to dobry miesiąc - i liczę , że będę świętować Twoje kreseczki :-)

Zasmucona czekam tego wtorku jak nic- wchodząc dzis na forum liczyłam , że przeczytam, ze już że tulisz maleństwo w ramionach a Ty mi tu każesz czekać do przyszłego tygodnia :-(



 
reklama
Czy Ty juz jestes po terminie? Jaka jest szacowana waga dzidziusia?
Ja trafilam do szpitala, bo moj maluch przestal rosnac i jest w 3 percentylu. Pewnie mi zrobia cc, zeby rosl juz na zewnatrz. Martwie sie czy wszystko z nim ok.
jesli do tej pory maluch rósł dobrze wszystko na pewno jest ok. W szpitalu jesteście pod kontrolą . Nie mówili na kiedy cc ?
 
Do góry