reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
hej Dziewczyny! No to jestem po prenatalnym usg, najbardziej się bałam w sumie, czy serduszko bije, taka trauma z poprzedniej historii. Wszystko ok, przezierność, nosek, bicie serca. Pobrali krew na Pappa, wynik z opisem całości mam mieć już może w poniedziałek popołudniu, bo we wtorek mam wizytę u prowadzącego.
Odetchnęłam, naprawdę odetchnęłam...
a mąż jest muzykiem i nagrał bicie serca, może z tego jakiś utwór powstanie ;)
tylko ta wizyta mega krotka, lekarz miał kanapkę na biurku, pewnie głodny, więc się streszczał ;)
z usg wyszło, że 13 tc, a bobo mierzy ponad 7 cm

Super, że wszystko jest ok :)
 
reklama
Zasmucona, Kika a co u Was dziewczyny ?

Zasmucona - na kiedy masz połówkowe ?
Witaj kasiunia76 nie było mnie jakis czas bo byłam z synem w klinice 2 tygodnie teraz muszę się nim zajmować pomagać mu jest po operacji i ciężko to przeszedł ale nie ważne ja już po połówkowym wczoraj lekarz powiedział że ciąża zdrowa wszystkie parametry w normie dzidziuś pieknie się rozwija termin 26 sierpień waga dziecka na dzień porodu 3,5 kg mam nadzieje że się nie myli. Zdrowy chlopak. Pamiętam że któreś dziewczyny miały problemy ze skórą na twarzy jak sobie poradzilyscie bo u mnie masakra. Zdrówka dla wszystkich. Pozdrawiam.
 
Do góry