reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
To chwal się co zażywałaś ;)
na endometrium znalazlam tak jak wy gdzies w necie ze dobry jest donq quai i na rozne kobiece problemy, folate byl wazny ,q 10. i taki tam zestaw na plodnosc tylko zwiekszylam dawki do podwojnej, jak nie zapomnialam wziasc[emoji16] zycie pedzilo a ja nie nadazalam ze wszystkim do tego wit d3 gdyz mam deficyt przy mojej chorobie autoimmunologicznej do tego k2mk7 wiadomo i te kwasy epa ,czesc z nich biore dalej tylko patrze na sklad bo to jednak podstawa jakie ma wspomagacze. [emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cholipa ja tez tyle się już naczytałam ze szok...Dotychczas brałam inofem,inofolic,castagnus...brałam tez witaminy dla kobiet starających się o ciaze(tu w uk sporo takich) ovarin.macę i jak na razie nie pamiętam co tam jeszcze było,ale sporo tego...teraz biore cynk,wiesiołek,cyclodynon i folik...
Basiek co to ten donq quai ??? musze się dowiedzieć heh :)
Mój maz teraz zazywa cynk,folik i selen...
 
dong quai to dziegiel inaczej chinski korzen ponoc pomocny na duzo kobiecych problemow ,tak patrze i widze ze zrobilam literowke w tej nazwie sorki[emoji16]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej Dziewczyny! No to jestem po prenatalnym usg, najbardziej się bałam w sumie, czy serduszko bije, taka trauma z poprzedniej historii. Wszystko ok, przezierność, nosek, bicie serca. Pobrali krew na Pappa, wynik z opisem całości mam mieć już może w poniedziałek popołudniu, bo we wtorek mam wizytę u prowadzącego.
Odetchnęłam, naprawdę odetchnęłam...
a mąż jest muzykiem i nagrał bicie serca, może z tego jakiś utwór powstanie ;)
tylko ta wizyta mega krotka, lekarz miał kanapkę na biurku, pewnie głodny, więc się streszczał ;)
z usg wyszło, że 13 tc, a bobo mierzy ponad 7 cm
 
hej Dziewczyny! No to jestem po prenatalnym usg, najbardziej się bałam w sumie, czy serduszko bije, taka trauma z poprzedniej historii. Wszystko ok, przezierność, nosek, bicie serca. Pobrali krew na Pappa, wynik z opisem całości mam mieć już może w poniedziałek popołudniu, bo we wtorek mam wizytę u prowadzącego.
Odetchnęłam, naprawdę odetchnęłam...
a mąż jest muzykiem i nagrał bicie serca, może z tego jakiś utwór powstanie ;)
tylko ta wizyta mega krotka, lekarz miał kanapkę na biurku, pewnie głodny, więc się streszczał ;)
z usg wyszło, że 13 tc, a bobo mierzy ponad 7 cm
Fajnie ,że dzielisz się ze swoim szczęściem z nami.Dobrze że badania ok.Można teraz odetchnąć
 
hej Dziewczyny! No to jestem po prenatalnym usg, najbardziej się bałam w sumie, czy serduszko bije, taka trauma z poprzedniej historii. Wszystko ok, przezierność, nosek, bicie serca. Pobrali krew na Pappa, wynik z opisem całości mam mieć już może w poniedziałek popołudniu, bo we wtorek mam wizytę u prowadzącego.
Odetchnęłam, naprawdę odetchnęłam...
a mąż jest muzykiem i nagrał bicie serca, może z tego jakiś utwór powstanie ;)
tylko ta wizyta mega krotka, lekarz miał kanapkę na biurku, pewnie głodny, więc się streszczał ;)
z usg wyszło, że 13 tc, a bobo mierzy ponad 7 cm
Gratulacje...teraz tylko zdrówka zycze i nudnej ciąży :)
 
reklama
Do góry