reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

[emoji23] ja bylam w polsce na badaniach ,tutaj to szkoda zelowki scierac do lekarzy tak jak wspomniala annanuelle to sa ciezkie kalibry ,zeby trafic na kogos fajnego to trzeba miec szczescie. Nie mam pojecia co z moim miesniakiem ale juz nie raz slyszalam ze niby zalezy od miejsca gdzie sa aczkolwiek kobietki i tak zachodza z miesniakami ja z reszta tez[emoji16] widac to nie przeszkadza niczemu. Jedyne co to trzeba spokoju ,a my jak dzikie polujemy na nasze fasolki[emoji23], wiem bo tez przerobilam temat ,a jak odpuscilam to od razu pyklo[emoji16]. Teraz Wasza kolej ,tez mi sie dluzy to czekanie na was tak jak i wam ale widac tak musi byc. czasem mysle ze nie tylko my decydujemy o czasie kiedy pojawia sie nasze pociechy ale tez i one maja jakis w tym udzial. Cierpliwosci w koncu sie spotkamy w tym zyciu na tej ziemi[emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
[emoji23] ja bylam w polsce na badaniach ,tutaj to szkoda zelowki scierac do lekarzy tak jak wspomniala annanuelle to sa ciezkie kalibry ,zeby trafic na kogos fajnego to trzeba miec szczescie. Nie mam pojecia co z moim miesniakiem ale juz nie raz slyszalam ze niby zalezy od miejsca gdzie sa aczkolwiek kobietki i tak zachodza z miesniakami ja z reszta tez[emoji16] widac to nie przeszkadza niczemu. Jedyne co to trzeba spokoju ,a my jak dzikie polujemy na nasze fasolki[emoji23], wiem bo tez przerobilam temat ,a jak odpuscilam to od razu pyklo[emoji16]. Teraz Wasza kolej ,tez mi sie dluzy to czekanie na was tak jak i wam ale widac tak musi byc. czasem mysle ze nie tylko my decydujemy o czasie kiedy pojawia sie nasze pociechy ale tez i one maja jakis w tym udzial. Cierpliwosci w koncu sie spotkamy w tym zyciu na tej ziemi[emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie ja je mam 4 ale nie zachodzą ba macice
 
maja75 kiedys wypowiadala sie kobietka ktorej miesniak blokowal i powiedziano jej ze nie ma szans ,pare miesiecy pozniej byla w ciazy [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
emoji23.png
ja bylam w polsce na badaniach ,tutaj to szkoda zelowki scierac do lekarzy tak jak wspomniala annanuelle to sa ciezkie kalibry ,zeby trafic na kogos fajnego to trzeba miec szczescie. Nie mam pojecia co z moim miesniakiem ale juz nie raz slyszalam ze niby zalezy od miejsca gdzie sa aczkolwiek kobietki i tak zachodza z miesniakami ja z reszta tez
emoji16.png
widac to nie przeszkadza niczemu. Jedyne co to trzeba spokoju ,a my jak dzikie polujemy na nasze fasolki
emoji23.png
, wiem bo tez przerobilam temat ,a jak odpuscilam to od razu pyklo
emoji16.png
. Teraz Wasza kolej ,tez mi sie dluzy to czekanie na was tak jak i wam ale widac tak musi byc. czasem mysle ze nie tylko my decydujemy o czasie kiedy pojawia sie nasze pociechy ale tez i one maja jakis w tym udzial. Cierpliwosci w koncu sie spotkamy w tym zyciu na tej ziemi
emoji8.png
No widzisz Kochana takie tu konowały...ale powiem szczeze nie mam już takiego parcia na ciaze...co będzie to będzie ..my z mezem możemy się tylko starac a jak się uda to będę najszczesliwsza kobieta pod słoncem...ważne jest ze mój maz mnie wspiera...
 
No widzisz Kochana takie tu konowały...ale powiem szczeze nie mam już takiego parcia na ciaze...co będzie to będzie ..my z mezem możemy się tylko starac a jak się uda to będę najszczesliwsza kobieta pod słoncem...ważne jest ze mój maz mnie wspiera...
oj tak ,co racja to racja ale wsparcie jest najwazniejsze, [emoji6][emoji7]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
annanuelle ,ja tez bralam duzo wyzsze dawki niz te zalecane moze dlatego sie udalo diabli wiedza ,wiem ze ich wytyczne sa duzo zanizone .

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
wiesiolka nie ale inne suplementy ja mialam problem z endometrium, z tak cienkim jak moje zadna ciaza nie mogla sie utrzymac ,ale jakos sie udalo i jest [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry