reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Hej Kobietki w Swieta usiadłam z mezem i rozmawialiśmy z 2 godziny na temat dziecka...stwierdziliśmy ze się nie będziemy poddawac bo nie chcemy później zalowac ze tak szybko zrezygnowaliśmy...Wzielam się wiec wczoraj w garść i poszlam do Gp ustawiona nerwowo,ze niewiele chce mi pomóc...dowiedziałam się ze badania mam jak najbardziej dobre a Gp tak tylko stwierdzila ze jeżeli badania sa ok to może nie mam owulacji...
Wnerwiona mowie do niej ze na przyszlosc niech nie wprowadza ludzi w blad...bo nie dość ze nie powiedziała mi jakie badania mi wykonano to zamiast pomóc zdołowala mnie totalnie...
Kobieta nie wiem czy się wystraszyla,ale bylam taka wsciekla ze ona bez słowa dala skierowanie na badania męza...zapisała preconective folic acid,przeprosila za zle potraktowanie ...noooo i pytam nie można było tak od razu??? co za konowały żeby człowiek musial cholipa się wsciec żeby cos dla niego zrobili dobrego...
Wiec grzecznie czekam teraz na badania męza...biore folik ...i dalej zaczynamy starania :)
Mi jeden lekarz od razu zaproponował inseminację chociaż i owulacja ladna byla na USG i wszystko w porządku jak stwierdził. Pani nie ma duzo czasu probowac a tak od razu sie uda, dał mi nawet komórkę do lekarza . Tylko chlopa mi zdenerwował jak mu to powiedziałam.
 
reklama
Hej Kobietki w Swieta usiadłam z mezem i rozmawialiśmy z 2 godziny na temat dziecka...stwierdziliśmy ze się nie będziemy poddawac bo nie chcemy później zalowac ze tak szybko zrezygnowaliśmy...Wzielam się wiec wczoraj w garść i poszlam do Gp ustawiona nerwowo,ze niewiele chce mi pomóc...dowiedziałam się ze badania mam jak najbardziej dobre a Gp tak tylko stwierdzila ze jeżeli badania sa ok to może nie mam owulacji...
Wnerwiona mowie do niej ze na przyszlosc niech nie wprowadza ludzi w blad...bo nie dość ze nie powiedziała mi jakie badania mi wykonano to zamiast pomóc zdołowala mnie totalnie...
Kobieta nie wiem czy się wystraszyla,ale bylam taka wsciekla ze ona bez słowa dala skierowanie na badania męza...zapisała preconective folic acid,przeprosila za zle potraktowanie ...noooo i pytam nie można było tak od razu??? co za konowały żeby człowiek musial cholipa się wsciec żeby cos dla niego zrobili dobrego...
Wiec grzecznie czekam teraz na badania męza...biore folik ...i dalej zaczynamy starania :)
I to sie nazywa podejscie
 
Cześć Dziewczyny :)
Mam dzisiaj dzień wolnego, bo @ do mnie wczoraj zawitała i leżąc w łóżku czytam forum.
Kurcze jestem zaskoczona co młode dziewczyny zażywają żeby zajść w ciążę. Planują płeć dziecka itp. Oj naczytałam się na tych forach i taka niemoc nie ogarnęła, że jak one w wieku 25plus takie różne specyfiki stosują to my 40plus to chyba musimy całą aptekę wykupić :-D
Pytanie do starających i nie tylko zażywałyście luteine od połowy cyklu?
Mi lekarz nic wspomagającego zajście w ciążę nie chce przepisać :( jak to jest u Was?
Na mnie tez ze mam juz dwojke no I mam tez miesniaki ,ktore nie wiadomo jak sie zachowaja.Powiedziala by sie nie zabezpieczac I sie zobaczy
 
Dziewczyny, mam ciagle bole brzucha, jakis ucisk w dole miednicy. W zasadzie brzuch boli mnie codziennie (rzadko mam dni bez dolegliwosci). Czy to jest normalne? W weekend wyjezdzam 200 km od Warszawy i boje sie, ze cos sie dzieje niedobrego. Wizyte mam w przyszla srode i mysle czy jej nie przyspieszyc lub nie pojechac na jakis dyzur do szpitala. Czy ktoras z Was tak miala? Prawie codziennie biore sco.polan zalecony przez lekarke, ale nie pomaga jakos zasadniczo.
Hej. To chyba nie jest normalne. Byłabym się ruszyć 200 km. Mnie bóle ustały z dwa tyg temu. Może inaczej jest w pierwszej ciąży ( nie pamiętam, by mnie ciągle bolal brzuch).
 
Mi lekarz tez znalazl jakiegos miesniaka i jajnk powiekszony nie wiedziec czemu,no a do tego moje endometrium pozostawialo do zyczenia .jednak jakies 3 miesiace po tym jakos sie udalo w sumie to juz przestalam liczyc na cokolwiek ,razem tego czasu kiedy sie staralismy w sumie uplynelo troche moze nie az tak duzo ale jednak ,i z tego co pamietam poprzednie ciaze rowniez pojawialy sie nie tak od razu ,czlowiek musial swoje odczekac i sie naczekac[emoji23]. Teraz czekam na was kobietki w koncu i wam sie uda[emoji8].

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja wlasnie tez zaczelam brac wiesiołka tak sama od siebie,bo kiedyś brałam ale kilka tabletek...możliwe ze za mało...teraz jak biore od kilku dni mam tyle śluzu ze szok...
Wlasciwie to akurat mam owu i nie wiem czy można wiesiołka brac po owu??? czytałam ze nie powinno się go brac po owu z racji tego ze po nim mogą wystapic skurcze macicy...i jestem w kropce czy dalej brac czy przestać???
 
reklama
No ja wlasnie tez zaczelam brac wiesiołka tak sama od siebie,bo kiedyś brałam ale kilka tabletek...możliwe ze za mało...teraz jak biore od kilku dni mam tyle śluzu ze szok...
Wlasciwie to akurat mam owu i nie wiem czy można wiesiołka brac po owu??? czytałam ze nie powinno się go brac po owu z racji tego ze po nim mogą wystapic skurcze macicy...i jestem w kropce czy dalej brac czy przestać???
Tak przestań zażywać, wiesiolek tylko do owulacji.
A z jakiej firmy wiesiołka zażywasz
 
Do góry