reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

reklama
Miłego dnia dziewczyny, napisałam tak, bo tu ktoś ciągle się pyta o Didii, o Maggy, no to mi się przykro zrobiło, a że to w ciąży, to jeszcze jakoś bardziej te uczucia mnie dotykają... no ale w porządku, jesteśmy przecież razem w tym wszystkim, trzymam za wszystkie kciuki, jeśli taka stara jak ja dała radę, to wy tym bardziej

@Lilly40 napisałaś tam w jakimś komentarzu, że wpadki po 50 to Ty nie chcesz... Czemu tak mówisz? Jeśli akurat zdrowie pozwoli... ja nawet już teraz daje się złapać na myślach, że może faktycznie na jednym nie poprzestaniemy, w końcu mój partner dopiero debiutuje, chciałby mieć więcej dzieci, ale czy ja dam radę? Pozdrawiam ciepło w ten mroźny dzień
 
Miłego dnia dziewczyny, napisałam tak, bo tu ktoś ciągle się pyta o Didii, o Maggy, no to mi się przykro zrobiło, a że to w ciąży, to jeszcze jakoś bardziej te uczucia mnie dotykają... no ale w porządku, jesteśmy przecież razem w tym wszystkim, trzymam za wszystkie kciuki, jeśli taka stara jak ja dała radę, to wy tym bardziej

@Lilly40 napisałaś tam w jakimś komentarzu, że wpadki po 50 to Ty nie chcesz... Czemu tak mówisz? Jeśli akurat zdrowie pozwoli... ja nawet już teraz daje się złapać na myślach, że może faktycznie na jednym nie poprzestaniemy, w końcu mój partner dopiero debiutuje, chciałby mieć więcej dzieci, ale czy ja dam radę? Pozdrawiam ciepło w ten mroźny dzień

Bożenko kochana wow dla Ciebie za pozytywne myśli i dobre chęci .... napisałam o wpadce słonko co innego zaplanować [emoji6].... ahhhh co do wspominaniu o dziewczynach Didii wpadła narobiła zamieszania i zamilkła tym dała się zapamiętać [emoji23][emoji23][emoji23]... Maggy ohhh ta nasza Maggy każda jest ciekawa co się u niej i z nią dzieje ... a te spokojne to czasem musza się przypomnieć [emoji16][emoji16][emoji16].... zobacz Mamcia tez zamilkła trochę mnie to martwi bo ciężki czas dla niej w którym została sama [emoji19].... mam nadzieje ze zaraz się odezwie i napisze nam co się u niej dzieje .... ściskam Cię mocno moja Ty uczuciowa zapaczkowana kobitko a co mi masz buziaczki [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
 
reklama
Bozenko Kochana my nie zapominamy tylko jakos my staraczki wciąż czekamy i czekamy...milo jak wszytkie pisza ale i wiadomo kazda ma obowiązki...ja tez nie zawsze jestem w stanie pisać.... :)
Meggy Kochana ja caly czas czuje ze będzie dobrze...sama widzisz ze jednak ordynator daje szanse bo je najwidoczniej widzi...będzie dobrze :)
Pisalyscie o tym ze kobieta urodzila martwe dziecko a później lezala z matkami karmiącymi...to jest bardzo przykre...i nie wyobrażam sobie jaka trzeba mieć psychikę żeby nie zwariować...
Moja przyjaciolka urodzila synka w 7 miesiącu i zylo tylko godzine...ale po całym zdarzeniu miała osobny pokój, psychologa na kazde zawołanie...podziwiam takie kobiety,bo ja nie wiem czy dałabym rade poradzić sobie z taka sytuacja...

Bylam wczoraj na skanie mojej suni...poplakalam się ze w jej brzuszku jest az 5 maleńkich psinek :) cholipcia i nie myslalam ze mnie psinka wyprzedzi :)
Kochane miłego dzionka pelnego nadziei i wytrwalosci :)
 
Do góry