reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Witajcie Wszystkie Bez Wyjątku (nie bede wymieniać bo liczny odzew Was Wszystkich )
Tobie Bozenko również Dziękuje za tzw kopa w dupę ...

Powiem Wam dziewczyny pytalam u mnie w rejonie znajomych o dobrego neurologa znalazłam
Cudnie mega szczesliwa zadowolona dzwonie...
obsługa rewelacyjna bo to prywatna klinika..
Wysluchali mnie do końca no Ale
Termin wizyty 7 Maj ! :(:(:(:(
Dlugi dlatego bo Ponoć lekarz bardzo dobry Wizyta koszt 160zł ale to nie ważne
byle by Się mna zaopiekował Jak Należy
Bo to nie grypa tylko Padaczka to mega różnica ..
i Pytanie do Was,,,
Co zrobic :oo:
Czekac 2miesiace na wizyte czy narazie zostac przy mojej i sie ja prosić łaskawie o telefon o rozmowe.. czy szukac innego?

Ja na Twoim miejscu umówiłabym się do nowego a do niej poszła na ... No właśnie tak brzydko chciałam napisać [emoji6]
 
Ja na Twoim miejscu umówiłabym się do nowego a do niej poszła na ... No właśnie tak brzydko chciałam napisać [emoji6]
przeciez Sie zapisalam na 7maj
Do innego nie mam mozliwosci bo opinie maja 1/2gwiazdkowe wiec jak Mam WYJŚĆ z Gówna i WEJŚĆ w nastepne ***** to mija sie z celem
ten jest dobry wiec poczekam ,,,, mysle bo bezsensu co chwile zmieniac lekarza i opowiadac o swoim zyciu od malego kiedy co i jak sie dzialo kiedy w szpitalu i wogole to meczace a nowy lekarz musi o wszystkim wiedziec pierwsza wizyta trwa z 1h zanim wszystko opowiem :(
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Wszystkie Bez Wyjątku (nie bede wymieniać bo liczny odzew Was Wszystkich )
Tobie Bozenko również Dziękuje za tzw kopa w dupę ...

Powiem Wam dziewczyny pytalam u mnie w rejonie znajomych o dobrego neurologa znalazłam
Cudnie mega szczesliwa zadowolona dzwonie...
obsługa rewelacyjna bo to prywatna klinika..
Wysluchali mnie do końca no Ale
Termin wizyty 7 Maj ! :(:(:(:(
Dlugi dlatego bo Ponoć lekarz bardzo dobry Wizyta koszt 160zł ale to nie ważne
byle by Się mna zaopiekował Jak Należy
Bo to nie grypa tylko Padaczka to mega różnica ..
i Pytanie do Was,,,
Co zrobic :oo:
Czekac 2miesiace na wizyte czy narazie zostac przy mojej i sie ja prosić łaskawie o telefon o rozmowe.. czy szukac innego?

Diddi ja na Twoim miejscu zmieniłabym tą ignorantke, lepiej poczekać i być potraktowanym z empatią i jak należy..
 
przeciez Sie zapisalam na 5maj
Do innego nie mam mozliwosci bo opinie maja 1/2gwiazdkowe wiec jak Mam WYJŚĆ z Gówna i WEJŚĆ w nastepne ***** to mija sie z celem
ten jest dobry wiec poczekam ,,,, mysle bo bezsensu co chwile zmieniac lekarza i opowiadac o swoim zyciu od malego kiedy co i jak sie dzialo kiedy w szpitalu i wogole to meczace a nowy lekarz musi o wszystkim wiedziec pierwsza wizyta trwa z 1h zanim wszystko opowiem :(

No to dobrze ze się zapisałaś (tego nie napisałaś) [emoji12]
 
bosssssze jak tu jest strasznie :sad:

Beta trochę spadła ale dr mówi że to jest w granicach błedu bo inne labolatorium...ale jakoś straciłam nadzieje..

ale powiem Wam że siedziałam koło położnictwa chwile i jak te maleństwa ślicznie kwiliły...cudowne
 
No to dobrze ze się zapisałaś (tego nie napisałaś) [emoji12]

Jak nie napisalam :) Widac nie czytasz mnie do konca :)
cytuje moj dzisiejszy pierwszy post
" znajomych o dobrego neurologa znalazłam
Cudnie mega szczesliwa zadowolona dzwonie...
obsługa rewelacyjna bo to prywatna klinika..
Wysluchali mnie do końca no Ale
Termin wizyty 7 Maj ! "

Przeczytaj go raz jeszcze a do konca :p a nie tylko pytanie hehe
 
reklama
dra decyzja ,za dużo czasu i nerwów straciłaś u tej pseudo le

Nie dziekuje Ale tak jak pisalam w 1poscie nowy lekarz na 7maja i moje pytanie brzmialo
czy czekać Na ten termin - a w tym czasie jeszcze b yc pod opieką tego Konowala a nie lekarza haha :D no ale juz teraz wiem ide do nowego wytrzymalam z nia pare lat wytrzymam i 2mies
 
Do góry