reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Może to i głupio zabrzmi ,ale jak straciłam ciążę to czułam wdzięczność że nie była ona duża ,nie wiem jak można przeżyć taka stratę ,kiedy już oglądasz swoje dziecko mowisz do niego ,już jest członkiem rodziny ,a tu pyk i nie ma ,to dopiero strata ,więc trzeba doceniać to co się ma ...
No tak tylko niekiedy zapomiinamy o tym by doceniac to co sie ma
 
reklama
Dzień dobry milusie babeczki każdej z osobna życzę miłego dnia ... ja dzisiaj siedzę w domu tak sypie śniegiem ze masakra nie ruszam się z domu .....Bożenko kochana jesteś tu potrzebna jak każda z nas i super ze sie odezwałas nie powinno sie nikogo prosić żeby sie odzywał każda z nas powinna pisać i o sobie przypominać .... ściskam Was mocno [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Dzień dobry milusie babeczki każdej z osobna życzę miłego dnia ... ja dzisiaj siedzę w domu tak sypie śniegiem ze masakra nie ruszam się z domu .....Bożenko kochana jesteś tu potrzebna jak każda z nas i super ze sie odezwałas nie powinno sie nikogo prosić żeby sie odzywał każda z nas powinna pisać i o sobie przypominać .... ściskam Was mocno [emoji8][emoji8][emoji8]
Napisala nasza poetka nic dodac nic ujac
 
No tak tylko niekiedy zapomiinamy o tym by doceniac to co sie ma
Zgadza się Maja,czasem dopiero kiedy widzimy większe nieszczęścia zaczynamy się nad tym zastanawiać ,w koło to wszystkim powtarzam ,doceniaj to co masz bo i to możesz stracić ,pewnych rzeczy się nie przeskoczy ,trza przyjąć z pokorą i iść dalej ...Dziewczyny głowa do góry !!! My mamy co doceniać :tak:
 
Zgadza się Maja,czasem dopiero kiedy widzimy większe nieszczęścia zaczynamy się nad tym zastanawiać ,w koło to wszystkim powtarzam ,doceniaj to co masz bo i to możesz stracić ,pewnych rzeczy się nie przeskoczy ,trza przyjąć z pokorą i iść dalej ...Dziewczyny głowa do góry !!! My mamy co doceniać :tak:

Masz racje ale nie powinno być tyle zła i cierpienia na tym świecie ... obojętność i zadufanie w sobie tworzy świat takim jaki jest to my ludziska jesteśmy oschli i obojętni na czyjąś krzywdę....pisze ogólnie proszę nie brać tego do siebie [emoji1303]
 
Bożenko pewnie ,że czekamy na Ciebie ,był czas że same staraczki pisały ...tak to wyglądało ..ok owu wszystkie zapracowane jak pszczółki w ulu :Dpelne nadziei ,podwieszanie ,greye :D..a teraz czas oczekiwania i cichutko było :biggrin2:...zaraz będą przychodzic @...hmm może nie do wszystkich ;)czego z całego serca Wam życzę dziewczynki :)...haha przypomniało mi się ,śniło mi się dziś że córeczkę miałam ,taka słodka czarnulke :biggrin2: jak moja najmłodsza
 
reklama
Masz racje ale nie powinno być tyle zła i cierpienia na tym świecie ... obojętność i zadufanie w sobie tworzy świat takim jaki jest to my ludziska jesteśmy oschli i obojętni na czyjąś krzywdę....pisze ogólnie proszę nie brać tego do siebie [emoji1303]
Zgadzam się Lilly w 100%...ale cóż można na to poradzić ...
 
Do góry