reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Bozenko Kochana my nie zapominamy tylko jakos my staraczki wciąż czekamy i czekamy...milo jak wszytkie pisza ale i wiadomo kazda ma obowiązki...ja tez nie zawsze jestem w stanie pisać.... :)
Meggy Kochana ja caly czas czuje ze będzie dobrze...sama widzisz ze jednak ordynator daje szanse bo je najwidoczniej widzi...będzie dobrze :)
Pisalyscie o tym ze kobieta urodzila martwe dziecko a później lezala z matkami karmiącymi...to jest bardzo przykre...i nie wyobrażam sobie jaka trzeba mieć psychikę żeby nie zwariować...
Moja przyjaciolka urodzila synka w 7 miesiącu i zylo tylko godzine...ale po całym zdarzeniu miała osobny pokój, psychologa na kazde zawołanie...podziwiam takie kobiety,bo ja nie wiem czy dałabym rade poradzić sobie z taka sytuacja...

Bylam wczoraj na skanie mojej suni...poplakalam się ze w jej brzuszku jest az 5 maleńkich psinek :) cholipcia i nie myslalam ze mnie psinka wyprzedzi :)
Kochane miłego dzionka pelnego nadziei i wytrwalosci :)

Gratuluje Annauelle zostaniesz babcia [emoji16][emoji16]... jakiej rasy masz sunie ???
 
Gratuluje Annauelle zostaniesz babcia
emoji16.png
emoji16.png
... jakiej rasy masz sunie ???
Yorkshire terier miniaturka :) troche się martwię bo to moje oczko w glowie ale mam nadzieje ze będzie dobrze i da rade się spokojnie oszczenić :)
 
reklama
Witajcie Wszystkie Bez Wyjątku (nie bede wymieniać bo liczny odzew Was Wszystkich )
Tobie Bozenko również Dziękuje za tzw kopa w dupę ...

Powiem Wam dziewczyny pytalam u mnie w rejonie znajomych o dobrego neurologa znalazłam
Cudnie mega szczesliwa zadowolona dzwonie...
obsługa rewelacyjna bo to prywatna klinika..
Wysluchali mnie do końca no Ale
Termin wizyty 7 Maj ! :(:(:(:(
Dlugi dlatego bo Ponoć lekarz bardzo dobry Wizyta koszt 160zł ale to nie ważne
byle by Się mna zaopiekował Jak Należy
Bo to nie grypa tylko Padaczka to mega różnica ..
i Pytanie do Was,,,
Co zrobic :oo:
Czekac 2miesiace na wizyte czy narazie zostac przy mojej i sie ja prosić łaskawie o telefon o rozmowe.. czy szukac innego?
 
Do góry