reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Oj prawda z tą pogodą :-) na mnie w ogólnie okres jesienno zimowy dziala depresyjnie, chyba że słońce świeci i śnieg leży wtedy jest inaczej. Teraz to od kilku dni mam doła i jakieś lęki mnie dopadaja. Ciężko mi samej że sobą wytrzymać.

To popis tutaj z nami a napewno będzie Ci lżej .... może dopadła Cię depresja jesteś sama z tym wszystkim to wcale by mnie to nie zdziwiło [emoji19]
 
reklama
Byłam dzisiaj u lekarza , zrobił mi USG wszystko jest ok, mój maluszek ma już 4 cm - jak w rozkładzie pocz 11 tyg :), nieważne, ze teraz wygląda jak mały kosmita :D nie ukrywam, że się uspokoiłam, bo zaczęłam już sobie wmawiać tysiąc problemów. 19.02 mam badania prenatalne , teraz muszę tylko wytrzymać te dwa tygodnie.
Kasiunia 76 trzymam kciuki za badania bo to chyba dzis daj znac jak poszło.Pamiętaj że jestesmy z Toba.:)
 
Oj prawda z tą pogodą :-) na mnie ogólnie okres jesienno zimowy dziala depresyjnie, chyba że słońce świeci i śnieg leży wtedy jest inaczej. Teraz to od kilku dni mam doła i jakieś lęki mnie dopadaja. Ciężko mi samej ze sobą wytrzymać.

Wiesz co ostatnio tez mnie to dopadło i czesto Mysle o starosci chyba padlam w depreche :(
i Boje sie starosci ,, jak o Niej mysle to sie doluje :(
 
Wiesz co ostatnio tez mnie to dopadło i czesto Mysle o starosci chyba padlam w depreche :(
i Boje sie starosci ,, jak o Niej mysle to sie doluje :(

Wiesz jaki jest najlepszy lek ???..... nie myśleć o tym co nas dołuje a o tym co buduje .... łatwo napisać trudniej zrobić .... ale ciesz się chwila i nie zadręczaj się tym co będzie za kilka lat bo nikt tego nie wie ... a my babki słyniemy z układania i wymyślania scenariuszy a czarne scenariusze to wychodzą nam najlepiej ... niestety
 
Wiesz jaki jest najlepszy lek ???..... nie myśleć o tym co nas dołuje a o tym co buduje .... łatwo napisać trudniej zrobić .... ale ciesz się chwila i nie zadręczaj się tym co będzie za kilka lat bo nikt tego nie wie ... a my babki słyniemy z układania i wymyślania scenariuszy a czarne scenariusze to wychodzą nam najlepiej ... niestety
Wiesz -Wiem iż masz racje ale to nie takie łatwe jak ide do lustra i widze jakas zmarszcze wkurrrr sie he he moze to smieszne ale patrzac na mojego mlodego męża mysle i mysle i sie doluje :(
chyba nie ma na to rady kochanie;(
 
Wiesz -Wiem iż masz racje ale to nie takie łatwe jak ide do lustra i widze jakas zmarszcze wkurrrr sie he he moze to smieszne ale patrzac na mojego mlodego męża mysle i mysle i sie doluje :(
chyba nie ma na to rady kochanie;(

Myślenie pozytywne to jedyna rada .... zreszta u facetów zmary są jakieś mniej widoczne [emoji23][emoji23][emoji23].... a do starości to jeszcze tak daaaaaaleko [emoji6][emoji6][emoji6]
 
Myślenie pozytywne to jedyna rada .... zreszta u facetów zmary są jakieś mniej widoczne [emoji23][emoji23][emoji23].... a do starości to jeszcze tak daaaaaaleko [emoji6][emoji6][emoji6]

No tak bede sie starać By o tym nie myslec czasem doprowadze mnie to do szału,
Córka wlasnie sama sie polozyla Na Kocyku na podlodze i zasypia haa ha staram sie jej nie kłąść wciagu dnia ale ma 1,5 roku wiec nie potrafie jej odmowic drzemki he he wiekszosci wytrzymuje od rana do wieczora i juz nie spi no ale dzis jakos ją dopadło spanie wybudze ja za 30min bo znowu wieczorem nie zasnie i bede siedziec do 24 :p
 
No tak bede sie starać By o tym nie myslec czasem doprowadze mnie to do szału,
Córka wlasnie sama sie polozyla Na Kocyku na podlodze i zasypia haa ha staram sie jej nie kłąść wciagu dnia ale ma 1,5 roku wiec nie potrafie jej odmowic drzemki he he wiekszosci wytrzymuje od rana do wieczora i juz nie spi no ale dzis jakos ją dopadło spanie wybudze ja za 30min bo znowu wieczorem nie zasnie i bede siedziec do 24 :p

Starannie się staraj a dzień będzie piękniejszy [emoji6][emoji6][emoji6]..... daj się dziecku wyspać [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Starannie się staraj a dzień będzie piękniejszy [emoji6][emoji6][emoji6]..... daj się dziecku wyspać [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
zasneła :) ja troche tez odpoczne bo dzis mnie juz od 6 obudzila spalam doslownie 5h i tak codziennie tyle godzin sypiam czasem 4 h :p to sie nazywa macierzyństwo
 
Do góry