reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Ah Kochane ja za pierwszym razem corcie jak rodzilam to sie 16 godzin w szpitalu meczylam...i gdyby nie przyszedł na dyzur stary dobry gin to pewnie bym sie meczyla dluzej..przebił pecherz płodowy ,dali jakas tabletke i poszło,ale nie miło to wspominam...z kolei bliznieta rodzilam przez cc wiec bez klopotu, tylko to znieczulenie wrrrrr...
Kobietki jestem 6 dni po owu i wczoraj mialam takie bóle w podbrzuszu ze nie wiedzialam co ze soba zrobic ?? ból byl taki ze myslalam ze na pogotowie pojade...dzisiaj juz dobrze..miała tak któras??? kurde martwie sie bo nie mama ani torbieli, ani miesniakow...skad ten ból???

Ja tak miałam w ostatni dzień @ przez ostatnie dwa miesiące i powiem Ci ze wczoraj jak się tak oczytalam to aż mnie ciary przeszły ze może tez mam torbiele i jak dostanę w marcu @ i znów się powtórzy to pędzę do lekarza .... a ból taki jakbym miała cos urodzić na szczęście gorący okład pomógł .... nie chce Ci nic wkręcać ale może to maleństwo się zagnieżdża [emoji6][emoji6][emoji6].... OBY [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
reklama
Cholipka nigdy tak nie miałam...całą noc sie meczylam i nawet nospa nie pomogła,ale jakos musialo przejsc bo w koncu usnęłam...oj oby to byla fasolka a nie cos innego...bo tutaj do gina sie dostac to jakas masakra a do Pl dopiero w czerwcu lece...
 
Cholipka nigdy tak nie miałam...całą noc sie meczylam i nawet nospa nie pomogła,ale jakos musialo przejsc bo w koncu usnęłam...oj oby to byla fasolka a nie cos innego...bo tutaj do gina sie dostac to jakas masakra a do Pl dopiero w czerwcu lece...

A gdzie mieszkasz ?? Jeśli mogę spytać
 
No wlasnie my to mamy przekichane,bo polskich lekarzy tu malo, ale słyszalam ze w Londynie jest polska klinika tylko ciezko sie tam dostac...
Tez u Was tak ciezko do gina sie dostac???
 
No wlasnie my to mamy przekichane,bo polskich lekarzy tu malo, ale słyszalam ze w Londynie jest polska klinika tylko ciezko sie tam dostac...
Tez u Was tak ciezko do gina sie dostac???

Tak samo ... tylko ze ja mam na tyle szczęście ze moja gp jest gin wiec jakby co to nawet na tel możemy się z nią skontaktować naprawdę super babka ... jak tu narzekają na lekarzy by gdzieś się dostać czy na jakieś badania ja nie mam z tym problemów ... wystarczy ze powiem ze się zle czuje odrazu badania krwi pod każdym kierunkiem ... jest jeden mega minus jest tak dobra ze kolejki do niej to kosmos jakiś ... wczoraj zapisaliśmy się dopiero na 9 marca pierwszy wolna luka [emoji16]
 
No wlasnie my to mamy przekichane,bo polskich lekarzy tu malo, ale słyszalam ze w Londynie jest polska klinika tylko ciezko sie tam dostac...
Tez u Was tak ciezko do gina sie dostac???

I niby w Belfaście jest jakaś Pani gin ale nie wiem czy przyjmuje tylko prywatnie ... a nawet jeśli to tu prywatnie to ceny takie ze do pl polecisz i wrócisz i jeszcze reszta zostaje [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
No wlasnie ceny sobie takie licza ze szok...no moja gp to zwykla pani doktor...
Kiedys bylam u niej bo miesiaczke mialam dziwnie skąpą to dala mi jakis patyk i kazała sama sobie sie zbadac...normalnie buchnelam smiechem...
Maja tu stare jakies metody nie wiadomo skad wziete...
Nawet nie wiem czy bete tutaj robia bo sie nie pytałam,ale mysle ze tylko testy ciazowe...
Dobrze ze masz takiego gp przynajmniej mozesz spac spokojnie w razie czegokolwiek :)
 
reklama
No wlasnie ceny sobie takie licza ze szok...no moja gp to zwykla pani doktor...
Kiedys bylam u niej bo miesiaczke mialam dziwnie skąpą to dala mi jakis patyk i kazała sama sobie sie zbadac...normalnie buchnelam smiechem...
Maja tu stare jakies metody nie wiadomo skad wziete...
Dobrze ze masz takiego gp przynajmniej mozesz spac spokojnie w razie czegokolwiek :)

No masz racje co niektórzy to jeszcze metody ze średniowiecza porażka jakaś .... tez się cieszę i każdemu ją doradzam super babeczka ... i te badania co robią tylko pielęgniarki jak już jesteś w ciąży a lekarz to już ostateczność masakra jakaś ... coraz częściej mówię do swojego żebyśmy zjechali do pl ale..... No właśnie ale..... strach trochę hehehe
 
Do góry