reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Na co dzień nie boli, ale podczas @ to mam dwa dni z życia wyjęte. Wtedy męczę się strasznie. Niestety mam skłonność do tworzenia się torbieli i nic na to nie poradzę. Kiedyś zażywałam hormony to urosły mi miesniaki, więc tzw. błędne koło.
Będzie dobrze nie martw się na zapas ;)
Ja też mam mieśniaki, dwa ale małe.
Torbiele mam pierwszy raz w życiu stąd ten stres.
 
reklama
Mnie się wydaje że pomiary od razu lekarz komentuje do pacjentki.
Wierzę że się denerwujesz. Spróbuj myśleć i czym innym choć trochę- dla swojego Maleństwa. Trzymaj się dzielnie- zibaczysz,jutro bedziemy sie cieszyc razem z Tobą:tak: o ktorej masz badanie?
O 10:40 ale muszę daleko jechać.
 
Dziewczyny jutro jadę na planetarne. Powiedzcie jak któraś z Was wie czy lekarz od razu mi powie co i jak czy muszę czekac na jakies wyniki. Okropnie sie boję. Caly dzien mnie juz glowa boli a co dopiero jutro.:(:sad:
Usg będziesz miała dopochwowo i pomiary powei Ci od razu bardzo ważna jest przeziernosc karkowa płodu i czy jest uwidoczniona kość nosowa będziesz miała również krew pobrana do testu pappa ja na wynik czekałam około tygodnia nie wiem jak u Ciebie będzie dobrze nie stresuj się ja dwa razy to przechodziłam prócz tego miałam amniopunkcje .Będzie dobrze. Powodzenia ściskam mocno.
 
No to jutro czekamy na dobre wieści od Ciebie .... i jesteśmy z Tobą trzymamy kciuki .... staraj się myśleć pozytywnie
emoji6.png
emoji1307.png
Ahhhhh żeby było mało to wczoraj dzwonili z ośrodka mam do odebrania receptę ... znów wróciła anemia [emoji19][emoji19][emoji19][emoji19].... masakra ciagle coś ...[/QUOTJak się czujesz dzisiaj brzuch przestal? no wiesz Ty co nie miał Cie kiedy rozbolec a to drań .
 
reklama

Krecik ...Dziękuje kochana ze pytasz ... dzisiaj już jest lepiej i troszkę nadrobione wczorajsze zaległości hehe .... [emoji6][emoji6][emoji6]
 
Do góry