reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Lilly no no to Zaszalałaś niespodzianka mega fajna :)

A Mi mąż dał bukiet róż i do tego bon do Triumph :D na sexowna bielizne ha ha :p no to sie chlopak postarał hihi

Jak dla mnie kochana to każdy najdrobniejszy gest od strony faceta to wielki wyczyn ... są tacy co to nawet nie przytulą bezinteresownie a co dopiero coś podarować .... wiec nawet jeśli jest to ciasteczko, bon , kolacja, kino czy jedna różyczka cieszmy się kochane z tego co mamy ....
 
Jak dla mnie kochana to każdy najdrobniejszy gest od strony faceta to wielki wyczyn ... są tacy co to nawet nie przytulą bezinteresownie a co dopiero coś podarować .... wiec nawet jeśli jest to ciasteczko, bon , kolacja, kino czy jedna różyczka cieszmy się kochane z tego co mamy ....


Yes!!! Masz racje ja sie bardzo ucieszylam bo kupił bon za 300zł triumf :D wiec moge cos fajnego sobie kupic :) no i swoja droga Kwiaty roze czerwone heh


dodam że ja dalam mu tylko Lizaka z napisem kocham cie hahahahahahhahahha
 
Yes!!! Masz racje ja sie bardzo ucieszylam bo kupił bon za 300zł triumf :D wiec moge cos fajnego sobie kupic :) no i swoja droga Kwiaty roze czerwone heh


dodam że ja dalam mu tylko Lizaka z napisem kocham cie hahahahahahhahahha

Hahaha to jest to ... my im drobiazg a oni BROŃ BOŻE żeby zapomnieli [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Oj to Moj młodszy haha ma 17lat Syn :)
a córka 20miesiecy

Nadal sie starasz o dzidzie czy w ciaży jestes?
Jestem w drugim związku mam z partnerem dwóch chłopców a on jeszcze dziewczynkę chciał by mieć ją sama nie wiem Didii bo nie wiem czy bym radę dała poza tym rok temu poronilam więc może już mój organizm ma dosyć z jednej strony bym chciała bo bardzo kocham dzieciaczki jestem stworzona do wychowywania a z z drugiej niepewnosc.w tym cyklu poszliśmy na całość więc nie wiem jak będzie
 
Jak dla mnie kochana to każdy najdrobniejszy gest od strony faceta to wielki wyczyn ... są tacy co to nawet nie przytulą bezinteresownie a co dopiero coś podarować .... wiec nawet jeśli jest to ciasteczko, bon , kolacja, kino czy jedna różyczka cieszmy się kochane z tego co mamy ....
Popieram liczy się każdy gest ze strony faceta
 
Jestem w drugim związku mam z partnerem dwóch chłopców a on jeszcze dziewczynkę chciał by mieć ją sama nie wiem Didii bo nie wiem czy bym radę dała poza tym rok temu poronilam więc może już mój organizm ma dosyć z jednej strony bym chciała bo bardzo kocham dzieciaczki jestem stworzona do wychowywania a z z drugiej niepewnosc.w tym cyklu poszliśmy na całość więc nie wiem jak będzie


Oj Walcz o swoje szczeście cóeczka to cos pieknego dasz rade jakbys mogla nie dać Starsze od Ciebie dawają A Ty nie dasz eee Uwierz w siebie zobaczysz bedzie dobrze!!!
 
reklama
Do góry