reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dziewczyny jestem Wkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuur jak diabli !!!!!!!!
Dzwonilam do tego neurologa co prawda tydzien wczesniej bo chce jak najszybciej zejsc z tego leku a ta pinda mnie spawiła Wrr !
Rozmowa wygladała doslownie Tak
Dzien dobry z tej strony ,,,,,,,,,,,, chcialam zapytac czy moge juz obnizyc ta dawke leku a Ona -Ile pani bierze Mówie -Biore.....(nie zdarzylam dokonczyc) Po czym Ona wpierdzieliła mi sie w zdanie i mówi albo wie pani Co prosze zadzwonic za 2tyg bo ja teraz wyjeżdżam i wole to potem zrobic Dziekuje dowidzenia...

no pieknie a obiecałą mi ze na koneic lutego bede juz czysta po leku a musi mi 2dawki obnizyc Jak obizyla by teraz za 2tyg obnizy koncowke i by bylo po 2tyg koniec podejrzewam okolo 15marca czysta a tu dupa bede sie z tym do kwietnia bujać wr co za ............

Postanowilam sama dzialac obnize lek na koniec tygodnia i po tych 2tyg zadzwonie do niej i jej powiem ze obnizylam i jest (mam nadzieje ze BEDZIE) ok
Mysle ze dobrze zrobie co jak myslicie?
jesli cos bedzie sie dzialo najwyzej wroce do normalnej dawki...
 
reklama
Oj Walcz o swoje szczeście cóeczka to cos pieknego dasz rade jakbys mogla nie dać Starsze od Ciebie dawają A Ty nie dasz eee Uwierz w siebie zobaczysz bedzie dobrze!!!
A ok
Dziewczyny jestem Wkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuur jak diabli !!!!!!!!
Dzwonilam do tego neurologa co prawda tydzien wczesniej bo chce jak najszybciej zejsc z tego leku a ta pinda mnie spawiła Wrr !
Rozmowa wygladała doslownie Tak
Dzien dobry z tej strony ,,,,,,,,,,,, chcialam zapytac czy moge juz obnizyc ta dawke leku a Ona -Ile pani bierze Mówie -Biore.....(nie zdarzylam dokonczyc) Po czym Ona wpierdzieliła mi sie w zdanie i mówi albo wie pani Co prosze zadzwonic za 2tyg bo ja teraz wyjeżdżam i wole to potem zrobic Dziekuje dowidzenia...

no pieknie a obiecałą mi ze na koneic lutego bede juz czysta po leku a musi mi 2dawki obnizyc Jak obizyla by teraz za 2tyg obnizy koncowke i by bylo po 2tyg koniec podejrzewam okolo 15marca czysta a tu dupa bede sie z tym do kwietnia bujać wr co za ............

Postanowilam sama dzialac obnize lek na koniec tygodnia i po tych 2tyg zadzwonie do niej i jej powiem ze obnizylam i jest (mam nadzieje ze BEDZIE) ok
Mysle ze dobrze zrobie co jak myslicie?
jesli cos bedzie sie dzialo najwyzej wroce do normalnej dawki...
Nie znam się na tym kompletnie może po prostu zmień lekarza najlepiej prywatnie idź porozmawiaj z nim szczerze powiedz że bardzo Ci zależy na zmniejszeniu leku
 
A ok

Nie znam się na tym kompletnie może po prostu zmień lekarza najlepiej prywatnie idź porozmawiaj z nim szczerze powiedz że bardzo Ci zależy na zmniejszeniu leku


Kochanie chodze wszedzie prywatnie place gruba kase a widzisz...
nic sie z ludzi nie robia ah :( mam doła :(:(:(
 
Didiii ja bym sama nie zmniejszała dawki...a swoja droga co to za lekarz,który ma pacjenta w d...? I to mnie wlasnie w Pl wnerwia maja ludzi za nic a czlowiek przeciez placi za opieke medyczna...
Kochana ja bym poszukała innego lekarza...moze a nuz sie jakis mądrzejszy natrafi...?
 
Didiii ja bym sama nie zmniejszała dawki...a swoja droga co to za lekarz,który ma pacjenta w d...? I to mnie wlasnie w Pl wnerwia maja ludzi za nic a czlowiek przeciez placi za opieke medyczna...
Kochana ja bym poszukała innego lekarza...moze a nuz sie jakis mądrzejszy natrafi...?

Kochanie ja juz mam 3lekarza i wszedzie prywatnie nie chodze z Kasy chorych kazdy mnie zbywa ..
Postanowilam obnizyc lek jesli cokolwiek by sie dzialo najwyzej go włacze ponownie bo Powoli sie zaczynam Poddawac i mysleć tak by z tej Walki o dziecko zrezygnować..
Jesli bede na nia czekac to za pol roku z leku nie zejde a obiecala do miesiaca czasu 2tyg temu mnie tez splawiła
 
I tak zrobisz co zechcesz...moze jeszcze raz zadzwon i ja opiernicz...??? no ja bym tak nie pozwolila skoro obiecała...
 
Wierzę Ci wiem jak to jest pragniesz bardzo tego dziecka więc jest Ci ciężko a ż córcia jak miałaś?brałaś te leki?


Z córka brałąm zupelnie inne leki po urodzeniu dziecka moj stan sie pogorszyl czulam sie fatalnie musialam miec zmiane lekow ... a niestety teraz z jednych musze sie wycofać by zostac na jednych ktore sa bezpieczne dla Ciąży..
 
reklama
I tak zrobisz co zechcesz...moze jeszcze raz zadzwon i ja opiernicz...??? no ja bym tak nie pozwolila skoro obiecała...


Kochana Ona mnie tak wybiła z tropu ze zapomnialam ze mam jezyk w ustach.. A czasem wole zamilknąć bo jak Ja wpadne w szał to potem moge opierdzielic niewinnego czlowieka (za nic ) a za chwile żaluje :p Wiec nauczylam sie milczec chociaz mi to nie wychodzi czasem.. Ale mam zamiar Obniżyć i zadzwonie za te jej Owa 2tyg jak Chciała i jej powiem że obnizylam bo Pani obiecala mi to wycofac wciagu miesiaca a pani co 2/3tyg mnie spłąwia przeklada wiec ile mam czakać -Jak sadzisz nie uraże ją jakoś ?
 
Do góry