reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
No to kochana trzymam kciuki [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Hej nie odpowiedziałaś mi co za niespodzianke przygotowalas dla swojego :D

Ale odwaliłam poleciałam na dół do garażu wczesniej kupiłam takie duuuuuuuuuuzy Lizak Serce ale serio duze jak Kierownica :D ha ha ha dałam to staremu na kierownice przymocowalam wejdzie rano do pracy o 5 a Tu zdziwko Walentynka z Napisem KOcham Cie hahaha
Czasem mi odwala na starość pomysł śmieszny ale napewno słodki hahahahah
 
Hej nie odpowiedziałaś mi co za niespodzianke przygotowalas dla swojego :D

Ale odwaliłam poleciałam na dół do garażu wczesniej kupiłam takie duuuuuuuuuuzy Lizak Serce ale serio duze jak Kierownica :D ha ha ha dałam to staremu na kierownice przymocowalam wejdzie rano do pracy o 5 a Tu zdziwko Walentynka z Napisem KOcham Cie hahaha
Czasem mi odwala na starość pomysł śmieszny ale napewno słodki hahahahah

Noooo super ... napisałam [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]... zerknij wyżej [emoji12]
 
ja dziękuję dobrze, przynajmniej fizycznie.. Psychicznie trochę gorzej bo muszę do piątku wytrwać do wizyty i się denerwuje
Wiem jak to jest te wszystkie badania przeszłam to u mie z tym starszym było ok a z młodszym poddalam się amniopunkcji bo test papa wyszedł źle i było podejrzenie o wady wrodzone to były najgorsze dwa tygodnie czekania jak zadzwonił tel i powiedziano że ok to płakałam jak dziecko ze szczęścia więc musisz się trzymać i być dobrej myśli życzę tego z całego serca
 
Hej nie odpowiedziałaś mi co za niespodzianke przygotowalas dla swojego :D

Ale odwaliłam poleciałam na dół do garażu wczesniej kupiłam takie duuuuuuuuuuzy Lizak Serce ale serio duze jak Kierownica :D ha ha ha dałam to staremu na kierownice przymocowalam wejdzie rano do pracy o 5 a Tu zdziwko Walentynka z Napisem KOcham Cie hahaha
Czasem mi odwala na starość pomysł śmieszny ale napewno słodki hahahahah
Super świetny
 
Będę dmuchać balony ozdabiać sypialnie Hehehe i upieke cosik na deserek
emoji6.png
emoji6.png
Wiesz Lilly ja to mam takie zmienne nastroje czasem bardzo chce a czasem mówię sobie babo Ty zglupialas no Ale co z życie napiszę scenariusz jak ja to mówię
 
reklama
Do góry