reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Witajcie Mamuśki ...
Pewnie mnie już nie lubicie ,ale cóz jak mnie ciągnie Was tu podglądać :p
Jesteście pierwsze przed którymi się otwarłam i chyba mnie tu ciągnie do Was Obserwowalam Was Caly dzień ale nie miałam odwagi napisac- czemu? hmm - Niewiem !

Miłęgo Wieczorku Wszystkim
DIdiii tu jest naprawdę miło ja też jestem od niedawna Ale tak naprawdę można tu powiedzieć o wszystkim co nas gryzie .Więc uśmiechnij się
 
reklama
Krecik75 - Hm no to napewno zauważyłam Właśnie że Gadacie o Wszystkim .. może jakoś się wkręce,,,

Lilly40 - no Owszem był Cieżki Wszystko mnie wkuuuuu Nie dawałam już rady funkcjonować
na sam koniec dnia Syn mi jeszcze zepsuł humor i doprawił mąż ale dała rade ogarnełam to jakos bo poszłam spać ha ha ha

A co będziesz przygotowywać?
 
Krecik75 - Hm no to napewno zauważyłam Właśnie że Gadacie o Wszystkim .. może jakoś się wkręce,,,

Lilly40 - no Owszem był Cieżki Wszystko mnie wkuuuuu Nie dawałam już rady funkcjonować
na sam koniec dnia Syn mi jeszcze zepsuł humor i doprawił mąż ale dała rade ogarnełam to jakos bo poszłam spać ha ha ha

Każdy może mieć gorszy dzień ... najważniejsze ze już jest Ok i wróciłaś ... fajnie ze się odezwałas ...
 
Krecik75 - Hm no to napewno zauważyłam Właśnie że Gadacie o Wszystkim .. może jakoś się wkręce,,,

Lilly40 - no Owszem był Cieżki Wszystko mnie wkuuuuu Nie dawałam już rady funkcjonować
na sam koniec dnia Syn mi jeszcze zepsuł humor i doprawił mąż ale dała rade ogarnełam to jakos bo poszłam spać ha ha ha

A co będziesz przygotowywać?
Czasem tak jest ze wszystkiego się ma dość
 
O kochana tylko za dlugo nie siedź bo jutro musisz mieć siłę piękna bielizna i do przodu ja też wczoraj zrobiłam jak mówiłam 8 dzień cyklu Z chłopakami zaszła w 9 i 10 dzień

No to kochana trzymam kciuki [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
reklama
Do góry